Rusza szkolny parkrun

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Rusza szkolny parkrun
Przed nami kolejna edycja "konkursu dla szkół w ramach parkrun Tczew w roku szkolnym 2019/2020", konkurs będzie trwał od 7 września 2019 do 20 czerwca 2020.

Zasady są proste, każdy start ucznia to jeden punkt dla szkoły, klasyfikacja będzie prowadzona dla szkół podstawowych (TCSiR) i ponadpodstawowych (PCS) oddzielnie oraz indywidulanie dla dziewcząt i chłopców na dwóch poziomach szkół. Jesteśmy w każdą sobotę bez względu na wszystko 9:00 Bulwar Nadwiślański - jest sobota, jest parkrun J


W A Ż N E !!!

Rejestracja jest jednorazowa!!!

Jedyne o czym trzeba pamiętać to wcześniejsza rejestracja - http://www.parkrun.pl/rejestracja/ , wydrukowanie kodu i przyniesienie go ze sobą - pomóżcie uczniom by to nie było przeszkodą !!!

Gorąca prośba nie rejestrujcie uczniów w ten sposób Anna SP 11 Kowalska, jest pozycja klub i tam z listy można wybrać szkołę !!!

Bieg jest całkowicie bezpłatny i nie liczy się wynik tylko udział !!!Wszystko o parkrunie znajdziecie: http://www.parkrun.pl/tczew/


7 września jest również parrkun z firmą Tapflo wśród wszystkich, którzy ukończą parkrun będą rozlosowane atrakcyjne nagrody, bez względu na zajęte miejsce, raz jeszcze podkreślam liczy się udział, może to być marsz, marszobieg, trucht, marsz z kijami, bieg ?


Wrzućcie info na profile szkół, strony i prześlijcie informację do rodziców, jest to fantastyczna, najprostsza forma ruchu której brakuje młodzieży. Wychodzimy naprzeciw i dajemy możliwość do sportowego rozpoczęcia weekendu, we wspaniałej atmosferze.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  fan biegania_gość_gość

  07.09.2019, 16:46

  super akcja - serducho rośnie patrząc jak dzieciaki biegają :-)

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx7.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.