Ostatni parkrun w 2023 roku!

(fot. mat. prasowe)
Ostatni parkrun w 2023 roku!
Już w najbliższą sobotę odbędzie się ostatni parkrun Tczew w 2023 roku, będzie ro zarazem 333 edycja w naszym mieście.

parkrun Polska obecnie liczy 96 lokalizacji - wśród nich od 16 kwietnia 2016 roku jest parkrun Tczew z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Ten rok był wyjątkowy, udało nam się ustanowić najwyższą frekwencję w kraju - 1774 uczestników podczas jednego spotkania, drugi wynik w Europie i siódmy na Świecie, średnio na nasze spotkanie przychodzi 200 uczestników i możemy poszczycić się najlepszą cotygodniową frekwencją w Polsce.

Udział w parkrun jest całkowicie darmowy, wynik nie ma znaczenia, liczy się udział i aktywność na świeżym powietrzu, pokonując na własnych nogach malowniczą trasę 5 km - biegnąc, truchtając, maszerując, idą o kijach - wszystko o parkrunie znaleźć można na www.parkrun.pl/tczew

Dołącz do nas, to ostatnia szansa w tym roku nie odkładaj tej decyzji na później, bądź z nami 30 grudnia 2023 o 9:00 na Bulwarze Nadwiślańskim, nie będziesz żałował przyjdź i przekonaj się!!!


Wszystko o parkrunie znaleźć można na profilu fb - parkrun Tczew.Ze sportowym pozdrowieniem,

Koordynator parrkun Tczew

Tomasz Tobiański


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -1

  Stellar_gość

  03.01.2024, 13:56

  Illuminati

  Oto moje świadectwo o tym, jak w końcu dołączyłem do nowego porządku świata, Iluminatów, po tym, jak próbowałem się przyłączyć od ponad 2 lat, ale oszuści kilka razy odebrali mi pieniądze. Od tak dawna chciałem dołączyć do Iluminatów, ale oszuści kradli moje pieniądze aż do początków tego roku, kiedy spotkałem się z Lordem Felixem Morganem online. Skontaktowałem się z nim i wszystko mu wyjaśniłem, a on polecił zastosowaną rejestrację i zapłaciłem za wielkiego członka, który pomógł mi zacząć i zostałem inicjowany w Porządku Świata, a po zakończeniu mojej inicjacji otrzymałem sumę 1 000 000 dolarów amerykańskich. Jestem bardzo szczęśliwy! I obiecaj szerzyć dobre dzieło lorda Felixa Morgana. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do nowego porządku świata Iluminatów już dziś, skontaktuj się z Lordem Felixem Morganem już dziś, to Twoja najlepsza szansa na uzyskanie członkostwa w iluminatach, którego zawsze pragniesz. Skontaktuj się z Lordem Felixem Morganem E-mail: Illuminatiofficial565@gmail.com lub WhatsApp +2348055459757

  Odpowiedz
  IP: 155.94.xx1.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.