Grupa Kolarska Gryf Tczew podsumowuje 2023 rok

Gryf podsumowuje sezon (fot. mat. prasowe)
Grupa Kolarska Gryf Tczew podsumowuje 2023 rok

zobacz galerię zdjęć: 2
Blisko 50 zawodników, 67 miejsc na podium, prawie 200 startów w wyścigach i ponad 250 tysięcy przejechanych kilometrów. Taki był 2023 rok w wykonaniu Grupy Kolarskiej Gryf Tczew!

W kolarstwie zima jest okresem, gdy rozpoczynają się przygotowania do kolejnego sezonu kolarskiego. Chcielibyśmy zacząć jednak od podsumowania tego co udało Nam się zrobić w poprzednim. Startowaliśmy w wyścigach szosowych i górskich, triathlonie oraz duathlonie na terenie całej Polski dumnie reprezentując Nasz klub, powiat, miasto i sponsorów.

Kolarze górscy startowali w takich zawodach jak cykl MH Automatyka MTB Pomerania, MTB Milko Mazury, MTB Garmin Series oraz wielu innych. Z wyścigów szosowych najważniejszymi imprezami minionego sezonu był cykl ŻTC Bike Race, znany wyścig Orlen Lang Team w Bytowie, CWA Wąbrzeźno czy Memoriał Czesława Popławskiego w Brodnicy. Zawody Triathlonowe i Duathlonowe, w których braliśmy udział odbywały się m.in. w Suszu i Malborku.

"Nie sposób jest wymienić wszystkie wyniki osiągane przez Naszych zawodników w roku 2023. Na corocznej Gali Grupy Kolarskiej Gryf Tczew szczegółowo omówiliśmy sukcesy. Była to również doskonała okazja do podziękowań dla sponsorów i wspólnego świętowania. Najważniejszymi sukcesami jednak wypada się pochwalić i to robimy"- powiedział Jarosław Kowalczyk Prezes GK Gryf Tczew.


Decyzją Zarządu Grupy Kolarskiej Gryf Tczew nagrody otrzymali:

Edmund Grabowski - Wynik Roku 2023 - za zdobycie tytułu Mistrza Polski w kategorii wiekowej w kolarstwie szosowym oraz wielu wygranych wyścigów na których pozostaje bezkonkurencyjny w swojej kategorii wiekowej.
Mateusz Pałkowski - Odkrycie Sezonu 2023 - za wypracowaną wysoką formę w sezonie, wysokie lokaty zajmowane w zawodach górskich oraz 3 miejsce w kategorii wiekowej w wyścigu szosowym Orlen Lang Team w Bytowie.
Tomasz Borzyszkowski - Zawodnik Roku 2023 - za wysoką formę podczas minionego sezonu i wywalczenie wiele miejsc na podium w swojej kategorii wiekowej, zwłaszcza tych oznaczonych numerem jeden.
Ponadto wyróżniono:
Adam Machnio za zdobycie tytułu V-ce Mistrza Polski w Triathlonie w kategorii wiekowej M3
Krzysztof Jankowski za największą ilość miejsc na podium w klasyfikacji OPEN oraz wiekowej M3 w kolarstwie górskim
Wielkie brawa i gratulacje! #gkgryftczew

Zapraszamy do obserwowania Nas w social mediach: https://www.gkgryftczew.pl/ oraz https://www.facebook.com/GrupaKolarskaGRYFTCZEW

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +3

  Mariusz_gość

  28.12.2023, 21:24

  Do grupy

  Mam pytanie kiedy zaczniecie przestrzegać przepisów ruchu drogowego Nie jesteście świętymi krowami często jeździcie dwójkami a nawet trójkami obok siebie Od strony Stanisławie powinniście poruszać się ścieżką a nie ulicą Takich przypadków jest sporo więcej Więc ni macie tylko sukcesów lecz także spektakularne porażki

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx8.xx6 
 • -4

  Gościu _gość_gość

  30.12.2023, 22:19

  Jeżdżą obsrańcy obok siebie po jezdni jak obok jest piękna ścieżka rowerowa. To jest rozum. W zadzie mam sukcesy ludzi w rajtuzach

  Odpowiedz
  IP: 185.167.xx5.xx0 
 • -4

  Dawid _gość

  01.01.2024, 18:00

  Brawo

  Brawo za sukcesy. Natomiast ogromną porażką jest Wasze zachowanie na drogach. Jazda dwójkami jest nagminna. Strach zatrąbić i zwrócić uwagę, bo zaraz machają rękami. Fajne te Wasze rowerki ale nawet wielkie pieniądze na nie wydane nie pomogą jak wpadniecie pod auto, którego kierowca nie domyśli się, że chcesz coś koledze powiedzieć...

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.