Futsalowe zmagania dzieci

(fot. mat. prasowe)
Futsalowe zmagania dzieci
W dniach 23-24.02.2023r. Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie wspólnie ze Szkołą Podstawową Nr 12 w Tczewie oraz Szkołą Podstawową Nr 2 w Gniewie zorganizowało Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w Futsalu w kat. Igrzysk Dzieci. W zawodach prawo startu mieli uczniowie z roczników 2010 i młodsi.

Do zawodów przystąpiły następujące drużyny - SP Nr 12 w Tczewie, SP Nr 2 Pelplin, SP Nr 2 Gniew, SP Małe Walichnowy, SSP Nr 2 Tczew, SP Nowa Cerkiew oraz SP Subkowy. Drużyna składała się z 10 zawodników. Zawody przeprowadzono systemem każdy z każdym.
Finalnie I miejsce w kat. dziewcząt trafiło do reprezentacji SSP Nr 2 Tczew, natomiast w kat. chłopców najlepszy okazał się zespół SP Nr 2 Pelplin.
Zwycięskie drużyny zostały uhonorowane pucharami ufundowanymi przez PCS w Tczewie, natomiast za udział w zawodach wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Wyniki techniczne:

Kat. dziewcząt
1. SP Małe Walichnowy vs SSP Nr 2 Tczew 0:7
2. SP Nr 12 Tczew vs SP Małe Walichnowy 6:0
3. SSP Nr 2 Tczew vs SP Nr 12 Tczew 4:4
Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce SSP Nr 2 Tczew
Skład drużyny: Nadia Kleinschmidt, Wiktoria Piechocka, Nikola Bochenek, Maria Karnowska, Agata Jarońska, Alisa Szudzik, Jagna Wieczorkowska, Lena Hering, Hanna Paszek, Magdalena Paszek
Nauczyciel W-F/Trener: Tomasz Smykowski
2 miejsce SP Małe Walichnowy
3 miejsce SP Nr 12 Tczew (PK)
Kat. chłopców
1. SP Nr 2 Gniew vs SP Nowa Cerkiew 8:0
2. SP Nr 2 Pelplin vs SP Subkowy 3:0
3. SP Nowa Cerkiew vs SP Subkowy 0:8
4. SP Nr 2 Gniew vs SP Nr 2 Pelplin 0:4
5. SP Nr 2 Pelplin vs SP Nowa Cerkiew 9:0
6. SP Subkowy vs SP Nr 2 Gniew 4:0
Klasyfikacja końcowa
1. SP Nr 2 Pelplin
Skład drużyny: Dastin Trochowski, Kamil Kinczewski, Aleksander Dawicki, Aleks Wohlfahrt, Radosław Ogonowski, Igor Wohlfahrt, Igor Półtorak, Błażej Racki, Alan Aszyk, Igor Czech.

Nauczyciel W-F/Trener: Łukasz Chyła
2. SP Subkowy
3. SP Nr 2 Gniew
4. SP Nowa Cerkiew
Wszystkim drużynom dziękujemy za udział, do zobaczenia na kolejnych imprezach organizowanych przez Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie.

Drukuj
Prześlij dalej