III turniej Grand Prix Powiatu Tczewskiego w Futsalu

Futsal
III turniej Grand Prix Powiatu Tczewskiego w Futsalu
W dniu 26 lutego br. w hali widowiskowo - sportowej II LO w Tczewie Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie zorganizowało III turniej futsalu, wchodzący w skład Grand Prix Powiatu Tczewskiego.

Do rozgrywek zgłosiło się 8 zespołów jednak do turnieju przystąpiło 7 drużyn: Rosso Team, Petarda Lubiszewo, Fenix C.F., Thales, DS. Systemy Grzewcze, Etac Poland oraz Kikfox Metal.
Siedem drużyn podzielono na dwie grupy. Natomiast czas gry wynosił 1x15minut.

Wyniki techniczne:

Grupa A

1. Kikfox Metal vs Thales 5:2
2. DS Systemy Grzewcze vs Kikfox Metal 1:7
3. Thales vs DS Systemy Grzewcze 3:0
Grupa B
1. Etac Poland vs Fenix C.F 1:1
2. Rosso Team vs Petarda Lubiszewo 4:2
3. Fenix C.F. vs Petarda Lubiszewo 2:3
4. Etac Poland vs Rosso Team 0:2
5. Rosso Team vs Fenix C.F. 3:2
6. Petarda Lubiszewo vs Etac Poland 5:2

Faza Finałowa
Mecz o 5 miejsce Fenix C.F. vs DS Systemy Grzewcze 4:2
Mecz o 3 miejsce Petarda Lubiszewo vs Thales 3:2
Mecz o 1 miejsce Rosso Team vs Kikfox Metal 0:1
Kolejność końcowa
1. Kikfox Metal
2. Rosso Team
3. Petarda Lubiszewo
4. Thales

5. Fenix C.F.
6. DS Systemy Grzewcze
7. Etac PolandNa zakończenie najlepszy zespół otrzymał pamiątkowy puchar, natomiast wszystkie drużyny otrzymały dyplom. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, do zobaczenia na kolejnym i ostatnim IV turnieju, który odbędzie się dokładnie za 3 tygodnie - 19.03.2023r.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +4

  Jerzy_45_gość

  27.02.2023, 08:05

  Dramat

  Gratulacje dla zespołu zwycięskiego, mecz na przyzwoitym poziomie ale drużyna przegrana bardzo niesportowe zachowanie. Chłopcy mają umiejętności i grali fajną piłke do momentu aż nie z brała górę frustracja, wygrało doświadczenie i boiskowe cwaniactwo, wygrani postawili na warunki fizyczne w starciu z szybkimi i szczupłymi chłopakami co dało im zwycięstwo. Ale drużyna przegrana nie potrafiła przyjąć porażki z honorem co dobitnie pokazał ich trener, menadżer bądź osoba ich prowadząca rzucająca tekstami typu " następnym razem was doje...", Lub kiedy nie mogli nic zrobić na boisku wymuszanie na sędziach decyzji pod ich grę. Jesteście fajnymi utalentowanymi chłopakami, pamiętajcie, że gracie dla frajdy na turnieju amatorskim, czerpcie z tego radość, to nie finał ligi mistrzów. Pozdrawiam

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx4.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA