Mierzyli się w Grand Prix Powiatu Tczewskiego w Szachach!

Zawody (fot. mat. prasowe)

zobacz galerię zdjęć: 3
W dniu 20 czerwca 2021 roku w II LO w Tczewie, Uczniowski Klub Sportowy Skoczek Tczew wspólnie z Powiatowym Centrum Sportu w Tczewie zorganizowali Grand Prix Powiatu Tczewskiego w szachach.

W zawodach udział wzięło 25 sympatyków w różnym przedziale wiekowym z wielu okolicznych miejscowości. Podczas rozgrywek obowiązywała zasada kojarzenia systemem szwajcarskim oraz czas gry 10 min. + 5sek./ruch.

Zwycięzcą Grand Prix Powiatu Tczewskiego został Vitaliy Reshetniak, który zgromadził 7 punktów, drugie miejsce zajął Jerzy Kot z dorobkiem 7 punktów, a podium zamknął Kacper Skrzypczyński. W klasyfikacji juniorów zwycięzcą został Oskar Śniadecki z dorobkiem 6 punktów.

Zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzymał pamiątkowy puchar oraz nagrodę finansową natomiast najlepszy junior - puchar i nagrodę rzeczową.