MH Automatyka MTB Pomerania Maraton E3 Łęczyce

Udany występ (fot. nadesłane do redakcji)

zobacz galerię zdjęć: 2
Świetny występ naszych zawodników podczas trzeciego etapu MTB Pomerania Maraton. Na sześciu startujących reprezentantów Grupy Kolarskiej Gryf Tczew trzech stanęło na "pudle". Mimo tropikalnej pogody nasi kolarze sprostali zadaniu i cało dotarli do mety osiągając rezultaty na miarę swoich możliwości. Niespełna 26 kilometrowa trasa zapewniła sporo wrażeń na szybkich zjazdach i dużo wysiłku na długich stromych podjazdach.

Krzysztof Jankowski pierwszy w tegorocznym cyklu zameldował się w pierwszej dziesiątce. Z czasem 01:06:39 zajął 9 miejsce OPEN, co pozwoliło stanąć na najniższym stopniu podium w kategorii wiekowej M 30-39.

Oskar Krajnik zameldował się na mecie z czasem 01:07:33. W rezultacie 17 miejsce OPEN i druga lokata w kategorii M-Elita 19-29 lat.

Najlepszy w tym sezonie występ Macieja Łukasika, który na mecie zameldował się jako trzeci zawodnik GK Gryf i z czasem 01:08:38 zajął 24 miejsce OPEN. 5 lokata w kategorii wiekowej M 30-39.

Dawid Gajkowski po upadku na końcowej części wyścigu metę przekroczył cało z czasem 01:21:44 . W kategorii M-Elita 16 miejsce.

Tomasz Borzyszkowski uplasował się na 138 miejscu OPEN i 48 w kategorii M40-49. Czas przejazdu 01:24:09.

Benedykt Szulczyk po raz trzeci stanął na podium w swojej kategorii wiekowej. 3 miejsce w kategorii M65+ z czasem 01:39:59. OPEN miejsce 193 i wielu dużo młodszych uczestników pozostawionych w tyle.