Zbigniew Bielski mistrzem Polski!

Zawody (fot. mat. prasowe)

zobacz galerię zdjęć: 1
20 czerwca w Rawie Mazowieckiej odbyły się Mistrzostwa Polski Masters 2021 w kolarstwie szosowym. Do rywalizacji przystąpiło trzech zawodników Grupy Kolarskiej Gryf Tczew - Edmund Grabowski, Zbigniew Bielski i Marek Molfa.

Pierwsza dwójka rywalizowała w kategorii M70B na dystansie 56 kilometrów. Edmund Grabowski po kraksie na trasie ukończył wyścig z czasem 2:12:07 co pozwoliło na zajęcie 7 miejsca w tej kategorii. Zbigniew Bielski okazał się najlepszy na "kresce" i z czasem 1:57:08 zdobył tytuł Mistrza Polski na rok 2021 !!!

Marek Molfa ukończył zmagania na 11 pozycji w kategorii M60B, która rywalizowała na trasie o długości 65 kilometrów. Czas osiągnięty przez Marka to 01:54:58.

Naszym Mastersom serdecznie gratulujemy !!!