25. czerwca odbył się II Turniej Piłki Ręcznej Chłopców - rocznik 2001-02 o Puchar Dyrektora Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie.
MIEJSCE:
II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
TERMIN:
25.06.2014r.
ORGANIZATOR:
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie oraz Małgorzata Sobieraj.
UCZESTNICY:
1. SP 5 Słupsk
2. SP 12 II Tczew
3. UKS Siódemka Osowa Gdańsk
4. UKS PTF Gdańsk
5. SP 12 I Tczew
PRZEBIEG GRY:
Gra systemem „każdy z każdym” 2x 12min.
KOLEJNOŚĆ MECZY:
1. SP 12 II Tczew - SP 12 I Tczew 9:14
2. UKS Siódemka Osowa Gdańsk - UKS PTF Gdańsk 14:17
3. SP 5 Słupsk - SP 12 I Tczew 16:14
4. SP 12 II Tczew - UKS Siódemka Osowa Gdańsk 10:19
5. SP 5 Słupsk - UKS PTF Gdańsk 25: 9
6. SP 12 I Tczew - UKS Siódemka Osowa Gdańsk 16: 11
7. UKS PTF Gdańsk - SP 12 II Tczew 19:13
8. SP 5 Słupsk - UKS Siódemka Osowa Gdańsk 17:10
9. UKS PTF Gdańsk - SP 12 I Tczew 14:18
10. SP 5 Słupsk - SP 12 II Tczew 18:6
KOLEJNOŚĆ:
I miejsce - SP 5 Słupsk
II miejsce - SP 12 I Tczew
III miejsce - UKS PTF Gdańsk
IV miejsce - UKS Siódemka Osowa Gdańsk
V miejsce - SP 12 II Tczew
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU :
Pytka Szymon (SP 12 I Tczew)
KRÓL STRZELCÓW:
Perło Olaf (SP 5 Słupsk) - 31 bramek
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU:
Golisowicz Piotr (UKS PTF Gdańsk)
NAJLEPSZY ZAWODNIK DRUŻYNY:
SP 5 Słupsk - Wasilewski Maciej
SP 12 II Tczew - Lewandowski Samuel
UKS Siódemka Osowa Gdańsk - Frąszczak Jakub
UKS PTF Gdańsk - Derda Aureliusz
SP 12 I Tczew - Romanowski Miłosz
SKŁAD ZWYCIĘSKIEGO ZESPOŁU(SP 5 Słupsk)
Kacper Filip, Łukasz Krasucki(3 bramki), Mikołaj Triba(1), Mateusz Pograniczny(9), Błażej Bzowski(4), Szymon Matyjasik(4), Kacper Zacharski, Jakub Przedpełski(8), Olaf Perło(31), Borys Sierosławski, Michał Dolny(3), Maciej Wasiewski(12).
MIEJSCE:
II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
TERMIN:
25.06.2014r.
ORGANIZATOR:
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie oraz Małgorzata Sobieraj.
UCZESTNICY:
1. SP 5 Słupsk
2. SP 12 II Tczew
3. UKS Siódemka Osowa Gdańsk
4. UKS PTF Gdańsk
5. SP 12 I Tczew
PRZEBIEG GRY:
Gra systemem „każdy z każdym” 2x 12min.
KOLEJNOŚĆ MECZY:
1. SP 12 II Tczew - SP 12 I Tczew 9:14
2. UKS Siódemka Osowa Gdańsk - UKS PTF Gdańsk 14:17
3. SP 5 Słupsk - SP 12 I Tczew 16:14
4. SP 12 II Tczew - UKS Siódemka Osowa Gdańsk 10:19
5. SP 5 Słupsk - UKS PTF Gdańsk 25: 9
6. SP 12 I Tczew - UKS Siódemka Osowa Gdańsk 16: 11
7. UKS PTF Gdańsk - SP 12 II Tczew 19:13
8. SP 5 Słupsk - UKS Siódemka Osowa Gdańsk 17:10
9. UKS PTF Gdańsk - SP 12 I Tczew 14:18
10. SP 5 Słupsk - SP 12 II Tczew 18:6
KOLEJNOŚĆ:
I miejsce - SP 5 Słupsk
II miejsce - SP 12 I Tczew
III miejsce - UKS PTF Gdańsk
IV miejsce - UKS Siódemka Osowa Gdańsk
V miejsce - SP 12 II Tczew
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU :
Pytka Szymon (SP 12 I Tczew)
KRÓL STRZELCÓW:
Perło Olaf (SP 5 Słupsk) - 31 bramek
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU:
Golisowicz Piotr (UKS PTF Gdańsk)
NAJLEPSZY ZAWODNIK DRUŻYNY:
SP 5 Słupsk - Wasilewski Maciej
SP 12 II Tczew - Lewandowski Samuel
UKS Siódemka Osowa Gdańsk - Frąszczak Jakub
UKS PTF Gdańsk - Derda Aureliusz
SP 12 I Tczew - Romanowski Miłosz
SKŁAD ZWYCIĘSKIEGO ZESPOŁU(SP 5 Słupsk)
Kacper Filip, Łukasz Krasucki(3 bramki), Mikołaj Triba(1), Mateusz Pograniczny(9), Błażej Bzowski(4), Szymon Matyjasik(4), Kacper Zacharski, Jakub Przedpełski(8), Olaf Perło(31), Borys Sierosławski, Michał Dolny(3), Maciej Wasiewski(12).