Tcz.pl logo

Szukaj

Rusza mycie pojemników na odpady

Śmieci (fot. tcz.pl)
Rusza mycie pojemników na odpady
Firma Clean-Bud, odpowiedzialna za odbiór odpadów od mieszkańców Tczewa, rozpoczyna akcję mycia pojemników na odpady. Działania będą prowadzone według załączonego harmonogramu.

05 - 09.10.2020 rejon 1 - pojemniki zmieszane

12 - 16.10.2020 rejon 2 - pojemniki zmieszane

19 - 23.10.2020 rejon 3 - pojemniki zmieszane


26 - 30.10.2020 rejon 4 - pojemniki zmieszane

02 - 13.11.2020 - pojemniki selektywne



W razie pytań, można się kontaktować z firmą:
P.U."CLEAN-BUD" SP.J.
Oddział w Tczewie
ul. Armii Krajowej 86
tel.58 531 34 87

Harmonogram można pobrać tutaj.

Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności! Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

  • +4

    xx_gość

    07.10.2020, 10:28

    szybko działać

    firma CLEAN- BUD o kilka lat się spóżniła ,aby zauważyć stan pojemników. Na ul. Wł JAGIEŁŁY 4 w pomieszczeniu na pojemniki tam jest syf i zaraza posadzka tego pomieszczenia to ślizgawka na brudzie po wszystkim na tym brudzie można sie poślizgnąć więc mieszkańcy od drzwi wrzucają do też brudnych zaniedbanych pojemników. Tam roznosi się choroba koronavirusa tam niezwłocznie powinien wkroczyć SANEPID ,a policja powinna nałożyć mandaty osobom odpowiedzialnym za taki stan. Od mieszkańców pobiera się wysokie opłaty , za to ,że nie mogą odpadów segregowanych wrzucić do odpowiednich pojemników ponieważ stan pomieszczenia na to nie pozwala.

    Odpowiedz
    IP: 83.8.xx0.xx3  #
  • +3

    Bobo_gość

    07.10.2020, 13:06

    Kto tam naśmiecił?

    O co te pretensje, kto tam tak nasyfił. Jak się nie umie utrzymać porządku to ma się syf. :(

    Cytuj
    IP: 5.226.xx8.xx2  #
    +3

    Tomson_gość

    07.10.2020, 13:50

    Do kogo pretensje?

    Jeśli macie tam Wspólnotę to załatwcie to między sobą. Clean Bud tylko wywozi nieczystości a nie sprząta po mieszkańcach.

    Cytuj
    IP: 37.47.xx5.xx0  #
  • -3

    thtr_gość

    07.10.2020, 10:57

    Pytanie po co ?

    Odpowiedz
    IP: 83.21.xx7.xx6  #
  • +1

    qq_gość

    07.10.2020, 14:28

    a mapa z podziałem na rejony?

    Odpowiedz
    IP: 87.204.xx2.xx2  #
  • +1

    Jony von fentyl_gość_gość_gość_gość

    07.10.2020, 22:52

    Lol

    A okna też będą myc? Bo mam do umycia xd

    Odpowiedz
    IP: 83.20.xx0.xx7  #
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.