Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Przesyłam zdjęcie odnośnie zgłoszenia Namierzyć śmieciarzy.
Na tej drodze to nagminne ludzie jak widać na załączonym zdjęciu wyrzucają wszystko.
Archiwum
Namierzyć śmieciarzy
Data: niedziela, 26.04.2015
26.04.2015 las w okolicy Tczewa, obok Szpęgawy. Ile trzeba mieć w sobie prostactwa, buractwa i tego co złe by tak się zachowywać.
Na tej drodze to nagminne ludzie jak widać na załączonym zdjęciu wyrzucają wszystko.
Archiwum
Namierzyć śmieciarzy
Data: niedziela, 26.04.2015
26.04.2015 las w okolicy Tczewa, obok Szpęgawy. Ile trzeba mieć w sobie prostactwa, buractwa i tego co złe by tak się zachowywać.
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.


























Komentarze (11)
dodaj komentarz
HENIO TCZEW_gość
29.04.2015, 14:44
ŚMIECIARZE
TEN FOTEL WYSTAWIONO PEWNIE DLA NASZEJ PRZEMĘCZONEJ PRACĄ STRAŻY MIEJSKIEJ
gfhg_gość
29.04.2015, 17:49
gffg
Straż Miejska cieżko pracuje by kolesie mieli gdzie zaparkować ( sytuacja autentyczna)
_gość
29.04.2015, 16:34
podszebny donosiciel
właściciela fotela łatwo namierzyć, ponieważ na nim wielu siedziało znajomi , sąsiedzi, rodzina. ktoś musi go poznać i może doniesie. Potem śmieciarz ,,posiedzi,, albo zapłaci...
_gość
29.04.2015, 19:32
Log
Fajne zdjęcie.
lol_gość
29.04.2015, 20:11
buractwo
Co za buractwo, jaki sens ma takie wyrzucanie i zaśmiecanie środowiska skoro służby miejskie organizują od czasu do czasu darmowe odbieranie śmieci i odpadów.
ANNA_gość
29.04.2015, 21:44
Tego typu niepotrzebne rzeczy można codziennie bezpłatnie wywieźć na wysypisko śmieci. Ale jakiś brudas woli wyrzucać gdzie popadnie. Pewnie u siebie w domu też śmieci rzuca gdzie popadnie.
Jurgen
30.04.2015, 08:06
W tym tkwi problem ,zamiast na wysypisko jeden z drugim woli przy drodze albo do lasu . Pytanie czemu tak się dzieje ? Czyżby informacje były zbyt skąpo rozpowszechnione ? A może idzie oto ,że skutkiem mogłyby być masowe dostawy śmieci a darmowe przyjcie tak naprawdę nie leży w interesie ?
Gośc_gość
30.04.2015, 08:00
Może to jakiś podtekst aby przenieś panie z Wacmierka
Gość _gość
01.05.2015, 08:28
Przydatna informacja - pewnie mało osób o tym wie
Mieszkańcy Tczewa maja możliwość pozbycia się odpadów wielkogabarytowych. Odpady te odbierane są w każdy poniedziałek, konieczne jest jednak wcześniejsze powiadomienie firmy śmieciowej. tel. 58 531 34 87 Co ważne jest to nieodpłatne,,,Wystarczy jeden telefon Odpady te muszą być przez mieszkańców wystawione do krawędzi ulicy. Odpady wielkogabarytowe można również samodzielnie dostarczyć do PSZOK-u czyli punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.. To działa - wiem bo to przerabiałam :)
_gość
02.05.2015, 16:14
jakby nie mogli zawieźć paniom na Waćmierek, stoją tam i stoją.
Xx x
12.05.2015, 11:57
Pewnie policja albo sttaz miejska zapomiala jak stala z suszarką hehe