GP Tczewa 2014 BNP PARIBAS w Tenisie Ziemnym - I Turniej

Tenis ziemny (fot. nadesłane do redakcji)
17. maja na kortach Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji ruszyło „Grand Prix Tczewa 2014 BNP PARIBAS” w Tenisie Ziemnym. Jak zwykle zaplanowano sześć turniejów - po trzy w rundzie wiosennej i jesiennej.

W pierwszym turnieju udział wzięło 29 tenisistów w trzech kategoriach.
W kategorii SKRZAT zwyciężył Kacper Nawój, który w finale 6:4 pokonał Igora Deyna. IIIm dla Kamila Maciejewskiego.
Kategorię JUNIOR wygrała Karolina Głowińska. W tej kategorii pięciu uczestników grało systemem każdy z każdym i Karolina pokonała wszystkich rywali. Drugie miejsce dla Nikodema Śmiałek, a trzecie Daniel Różanowski.
W kategorii OPEN najlepszy okazał się Tomasz Cejer, który w finale pokonał Marka Gutjara 6:1 ; 6:3. IIIm dla Fifipa Żemajtis, któremu mecz v/o oddał Maciej Szczepaniak.

Kolejne zawody 7. czerwca od godz. 8.30 (SKRZATY i JUNIORZY), oraz od godz. 11.00 kategoria OPEN. Zapisy przed turniejem na kortach przy basenie.

Organizatorem Grand Prix jest Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.