Tcz.pl logo

Szukaj

Zgubiono paszport i dokumenty

Paszport (fot. tcz.pl)
Zgubiono paszport i dokumenty
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Dnia 11.07.17r. Zgubiono teczkę z dokumentami. Proszę o pomoc.

W teczce znajdowały się dokumenty takie jak:
akt urodzenia dziecka Nadir Ziane, akt. Małżeństwa Anna i Kamal Ziane, paszport na nazwisko Ziane Kamal. Najbardziej zależy nam na paszporcie.
Teczka została zgubiona na terenie Tczew lub Gdańska.
Jeśli ktoś znalazł, lub ma jakąkolwiek informację proszę o kontakt pod nr.tel 797846346

Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności! Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

  • +19

    Polak_gość

    12.07.2017, 13:25

    nie dla obcych

    Pech, trzeba bylo skrzyzowac sie z Polakiem a nie jakims arabem.

    Odpowiedz
    IP: 188.146.xx5.xx5  #
  • +16

    er_gość

    13.07.2017, 07:14

    arab jak to arab

    pewnie cos kombinuje albo nabral kredytow, albo sprzedal dokumenty , tak to juz z nimi jest , bedziesz miala zycie z niespodzianka anno , na koniec cie sprzeda , albo ucieknie z dzieckiem sproboj sie tylko postawic

    Odpowiedz
    IP: 86.6.xx3.xxx  #
  • +1

    bk_gość

    17.07.2017, 09:29

    Arabska nuta

    http://www.youtube.com/watch?v=xVdn9GhwJgk

    Odpowiedz
    IP: 84.38.xx5.xx9  #
  • +1

    ad_gość

    23.07.2017, 11:50

    Jakieś araby. Znalazłbym to wyrzuciłbym do śmietnika a nie oddał :)

    Odpowiedz
    IP: 94.254.xx5.xx2  #
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.