Tcz.pl logo

Szukaj

Miejsce dla bezdomnych?!

Miejsce dla bezdomnych?!
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Codziennie wysiadając wieczorem na dworcu w Tczewie zastaje Taki widok codziennie w tym miejscu przesiaduje grupa bezdomnych.

co najlepsze często zaczepiają ludzi prosząc na chleb aż strach tam stać czy miasto i straż miejska mogliby zrobić coś z tym problemem bo jednak wstyd żeby w takim miejscu spali bezdomni!.

Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności! Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (15)
dodaj komentarz

  • andrzej_gość_gość

    13.08.2021, 11:51

    Drogi Panie, dworce od zawsze były ostoją bezdomnych, których przyciągały ciepło, wielość zmieniających się podróżnych oraz nadzieja na łatwy zarobek. Ludzie ci są w potrzebie, nie posiadają swojego miejsca, ale musimy mieć wobec nich uczucia i ostro krytykować - pracy jest sporo, lecz oni woleli staczać się i staczać. Taki mamy klimat niestety. Są miejsca, które pomagają takim ludziom, lecz obowiązuje tam jedna zasada - nie wolno być pod wpływem żadnych używek, a to często przekracza możliwości. Według mnie bezdomnych problem nie zniknie aż do końca istnienia tej planety. Z drugiej strony, jak tak stoją i żebrzą, można przychodzić z dziećmi i tłumaczyć jak źle kończy się nadużywanie różnych środków lub błędne decyzje, które prowadzą do bezdomności. Taka lekcja wychowawcza na żywo.

    Odpowiedz
    IP: 83.8.xx5.xx3  #
  • +16

    Mieszkaniec_gość

    13.08.2021, 16:36

    pieniądze

    Dopóki będziemy takim ludziom pomagać czyli dawać na przysłowiowy chleb oni nigdy z tej bezdomności i niezaradności nie wyjdą. Nauczyli się żebrać i wyciągać pieniądze od pracujących a w obecnej sytuacji szybujących w kosmos cen te dwa złote wolę wydać i kupić coś dziecku niż inwestować w alkohol dla tych panów, może miasto powinno dać im prace wyposażyć ich w miotły i mogli by dbać o teren dworca i porządek na umowę zlecenia . Dla nich może by wystarczyło 10 godzin w tygodniu zawsze to jakiś początek a nie żebrać i s...ć i sz....ć po klatkach i piwnicach.

    Cytuj
    IP: 84.38.xx4.xx8  #
    +14

    Mieszkaniec_gość_gość_gość_gość

    13.08.2021, 17:54

    Ale co dzieje się w tym miejscu to jest lekka przesada podchodzą do na bezczelnego A jak człowiek im odmówi to odzywają się w chamski sposób tacy ludzie powinien się wziąść do roboty lub miasto powinno coś zrobić w tej sprawie Bo to już jest przesada co tam się wyrabia.

    Cytuj
    IP: 109.197.xx7.xx5  #
    +1

    Koko_gość_gość_gość

    29.08.2021, 16:51

    Zaproś ich do siebie.Bedzie spokój

    Cytuj
    IP: 5.173.xxx.xx3  #
  • +11

    gość_gość

    14.08.2021, 06:29

    Taka sama sytuacja jest koło placu zabaw przy deptaku w kierunku dworca.Śmierdzi, ławki oblegane,później ludzie siadają na nie ,Ci którzy wiedzą to pewnie nie.

    Odpowiedz
    IP: 153.19.xx2.xx3  #
  • +11

    Mieszkaniec_gość_gość_gość

    14.08.2021, 14:22

    Też racja też to zauważyłem w końcu trzeba nagłaśniać ten problem bo straż miejska i policja Nic z tym nie robią na co my płacimy te podatki żeby mieć takie widoki jeszcze w takim miejscu w tczewie gdzie prezydent i inni chwalą się że taki węzeł i w ogóle.

    Cytuj
    IP: 109.197.xx7.xx5  #
  • +7

    m_gość

    14.08.2021, 18:19

    ja tez sie udziele zwaracajac uwage na ludzi zaczepiających klientów pod biedronka na kwiatowej oraz na parkingu pod Lidlem na baldowskiej.prosza 9 pieniadze na cos do jedzenia po czym ląduja za sklepem z jakimś % kwasem. teraz kolo lidla jest sezon na jablka cala siatka 15/20zl. zaczepiają za każdym razem. smród, brud i alkoholizm.

    Odpowiedz
    IP: 37.47.xx5.xx9  #
  • -8

    qq_gość

    16.08.2021, 07:22

    Ale jabłuszko weźmiesz od niego bo w Lidlu chcesz przycebulić...

    Cytuj
    IP: 87.204.xx2.xx2  #
  • -16

    Jony von fentyl_gość_gość_gość_gość

    14.08.2021, 19:41

    Xdeeee

    Jak się boisz bezdomnych to siedź w domu i nie p*** swoich gorzkich zali tutaj Zamiast tego p***enia kup im chleb albo piwo

    Odpowiedz
    IP: 83.20.xx6.xx0  #
  • +4

    Marek_gość_gość_gość_gość

    16.08.2021, 14:23

    Słuchaj mogę komuś pomóc i jak ktoś naprawdę tego potrzebuję większość z tych co tam siedzą mogą iść do roboty i uczciwie zarobić tacy ludzie nie zasługują na gram pomocy bo ta są typowe cwaniaki.

    Cytuj
    IP: 109.197.xx7.xx5  #
    -1

    Terminator_gość_gość

    02.09.2021, 18:24

    Ale ty głupi jesteś!.Kto cie spłodził?

    Cytuj
    IP: 84.38.xx3.xx7  #
  • -8

    Bubu_gość_gość

    15.08.2021, 18:55

    To daj na chleb bezdomnym jak pracujesz Niewiem co ci przeszkadzają bezdomni niech tam sobie siedzą

    Odpowiedz
    IP: 5.173.xx6.xxx  #
  • -6

    qq_gość

    16.08.2021, 07:25

    Nikt im nie kazał . To ich wybór. Niech siedzą. Tacy są lepsi. Uczciwi bezpośredni niż 25% cwaniaków w garniturach jeżdżących do 3city.

    Odpowiedz
    IP: 5.173.xxx.xx0  #
  • -1

    Ewa_gość

    26.08.2021, 02:07

    Wybór

    To ich wybór ciężkie życie bezdomnego nie jeden chciałby się z wami zamienić

    Odpowiedz
    IP: 95.33.xx5.xx1  #
  • hazik_gość

    13.09.2021, 11:35

    proste remedium na bezdomność

    To niech się weźmie za robotę!

    Cytuj
    IP: 178.235.xx3.xx1  #
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.