Tragiczne skutki gwałtownej burzy w Gniewie - od wyładowania atmosferycznego spłonął budynek mieszkalny. Na miejscu pożaru wciąż pracują strażacy.
W nocy nad Pomorzem przetoczyły się gwałtowne burze. Tuż po godzinie trzeciej piorun uderzył w budynek mieszkalny przy ul. Czyżewskiego w Gniewie.
- Na miejsce skierowano kilka zastępów strażackich. Okazało się, że ogień objął już całe poddasze. Straty są duże - oprócz części mieszkalnej, ucierpiał zlokalizowany na parterze sklep - relacjonuje kpt. Zbigniew Rzepka, rzecznik tczewskiej straży pożarnej.
Akcję gaśniczą utrudniał fakt, że w Gniewie trwa remont sieci wodociągowej i wodę trzeba było czerpać z Wisły. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał.
W nocy nad Pomorzem przetoczyły się gwałtowne burze. Tuż po godzinie trzeciej piorun uderzył w budynek mieszkalny przy ul. Czyżewskiego w Gniewie.
- Na miejsce skierowano kilka zastępów strażackich. Okazało się, że ogień objął już całe poddasze. Straty są duże - oprócz części mieszkalnej, ucierpiał zlokalizowany na parterze sklep - relacjonuje kpt. Zbigniew Rzepka, rzecznik tczewskiej straży pożarnej.
Akcję gaśniczą utrudniał fakt, że w Gniewie trwa remont sieci wodociągowej i wodę trzeba było czerpać z Wisły. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał.
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.










![Tczew - Tragedia na "91". Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](/_ramfs/foto-webp/81be3306-640360.webp)

![Tczew - Wjechali samochodem na zamarznięte jezioro. Lód się załamał. Byli pijani [AKTUALIZACJA]](/_ramfs/foto-webp/a231aa07-640360.webp)


















Komentarze (15)
dodaj komentarz
_gość
30.07.2013, 08:44
to co, mieszkańcy gniewa też wode z wisły czerpia?
Ksawery_gość
30.07.2013, 08:48
Szkoda że burza nie rozwaliła tego mostu na Wiśle
problem by się rozwiązał sam - siłami natury.
miszcz_gość
30.07.2013, 09:10
a jak tam droga na jagiellonskiej, znow zalana?:)
ja_gość
30.07.2013, 09:23
pozar
Straszny zbieg okoliczności,straż rozwinęła węże,a tu brak wody w hydrancie,a dach płonął jak zapałka. Szkoda właścicieli,bo to bardzo dobrzy ludzie.
gosc_gość
30.07.2013, 10:41
burza w Gniewie
wody nie bylo od 21 d0 7 .25 rano bo podlaczalo sie do sieci wodociagowej nowo powstajace Netto,fakt ten utrudnil gaszenie pozaru domu.Tak mimochodem,nikt tu nie chce Netto wolelibysmy np.Lidla ale juz po ,,ptokach,,
_gość
30.07.2013, 12:10
po co takie komentarze straz rozwineła weże a wody brak, nie znasz sytuacji to nie pisz.
jj_gość
30.07.2013, 14:06
takie rzeczy
tylko w Gniewie. Kto to widział, że do wykonania jednego przyłącza wyłączać wodę w całym mieście, ha ha ha
_gość
30.07.2013, 15:37
co za siła tuska woda udusiła
NORMALKA_gość
30.07.2013, 16:00
przecierz jeżeli budiuje się nową linię wodociągową , i sa założone klucze odcinające , to przekładając chodniki liub nową kostkę trzeba to zabetonować . a co przeciez po co myśleć przejdź np ul. Czyżewskiego
ja121270_gość
30.07.2013, 17:01
prawda jest taka
dobrym ludziom Bóg nie robi takich rzeczy, to na pewno kara za wścibskość właścicielki sklepu, wsparta modlitwami Pani Izabeli z drewnianej budy
Pablo_gość
30.07.2013, 23:05
Autor chyba jest nie do końca sprawny umysłowo i żyje w czasach średniowiecza kiedy "pioruny były karą za grzechy"...
_gość
30.07.2013, 17:49
Tak burza szalała. I to ostro.
gniewus_gość
30.07.2013, 18:37
przestanicie pisać bzdury trzeba ludziom wsułczuć stracili swój dobytek a wam tylko bzdury w głowie,apropo neto jak komuś nie pasuje to niech idzie do biedronki
gniewus_gość
30.07.2013, 18:41
przestanicie take bzdury pisać ludzie straćli dorobek życia a wam tylko bzdury w głowie
_gość
30.07.2013, 22:30
trzymajcie sie