Tczew - Żłobek "Na Górkach"

Żłobek "Na Górkach"

83-110 Tczew, ul. Armii Krajowej 20

Godziny otwarcia: 6.00-17.00

Szczegółowe informacje:

tel. 577678288
e-mail: zlobeknagorkach@gmail.com
www: http://www.nagorkach.edu.pl
Maksymalna liczba gości, klientów: 60
Karta kredytowa: nie

Naszym priorytetem jest to, aby dzieci przebywały w miejscu o wysokim standardzie, w którym będą czuły się bezpiecznie. Placówka "Na Górkach" to miejsce nowoczesne, ciepłe i przyjazne, gdzie w atmosferze akceptacji i empatii dzieci stawiają pierwsze kroki na drodze własnego rozwoju. Świat "Na Górkach" to miejsce w którym dzieci czują się akceptowane i kochane.

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul. Armii Krajowej 20" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • Martyna_gość

  17.02.2018, 21:09

  POLECAM!!!

  Żłobek "Na Górkach" polecam z całego serca! Minął trzeci tydzień odkąd mamy tam swoją córeczkę. To co najbardziej mi się podoba to to, że dziecko i jego potrzeby są tam najważniejsze. Cała adaptacja i proces poznawania córki i jej przyzwyczajeń odbywał się z wielką cierpliwością, Panie o wszystko dopytywały, wszystko notowały. Nie robiły nic na siłę, czekały na reakcję dziecka. Córka (1,5 roku) macha nam na do widzenia i wyciąga rączki do swoich nowych "cioć". Idzie tam naprawdę z radością. To co dla mnie było niezwykle ważne przy wyborze żłobka, to to czy ma własną kuchnię. Jedzenie jest bardzo urozmaicone. Menu na cały tydzień jest zawsze dostępne, więc można sprawdzać co dziecko jadło. Są kasze, ryby, owoce, warzywa, jajka - no wszystko to, co być powinno. Dodatkowo dzieci codziennie wychodzą na spacer w specjalnych wózeczkach. Jestem bardzo zadowolona z wyboru i polecam każdemu :)

  Odpowiedz
  IP: 185.167.xx5.xx0 
 • Monika_gość

  17.02.2018, 21:40

  :)

  Gorąco polecam, synek bardzo szybko się zaaklimatyzował i bardzo polubił swoje nowe ciocie, chociaż należy raczej do nieśmiałych dzieci i obawiałam się trochę, jak sobie poradzi w nowym miejscu. Na szczęście kadra jest super, panie bardzo ciepłe, świetne podejście do dzieci. :) Plus za własną kuchnię. :)

  Odpowiedz
  IP: 89.66.xx5.xx6 
 • Mama-Magdalena_gość

  28.02.2018, 22:09

  Polecam!!!

  Polecam całym sercem żłobek Na Górkach!! Rodzinną atmosferę jak w prawdziwym domu czuć od samego początku. Jako rodzic oddający swoje pierwsze dziecko do żłobka, miałam wiele obaw i wątpliwości. Jednak już na samym początku otoczono mnie opieką i poświęcono tyle czasu ile potrzebowała (a potrzebowałam go sporo). Popołudniowy proces adaptacyjny- dla każdego rodzica bardzo cenny i niewiarygodnie potrzebny!! Ciocie mają fantastyczne podejście do maluchów, nie tylko dbają o ich rozwój, wychowanie, pielęgnację, ale także o ciepło i miłość, które maluszkom są okazywane na każdym kroku (co widać na zdjęciach). Kadra zarządzająca dba o wysoki standard nie tylko wyglądu placówki, ale także odpowiedniej ilości kadry, urozmaiconego doboru zajęć a także odżywiania. Przepływ informacji oceniam na 6 plus. Rewelacja na każdym kroku!!! ???? ????

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx5.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.