Heavy Rain@Protokultura with Dominik Müller, Sourone & Seq (b-day)

Heavy Rain

odbyło się
20
11.2010
Sobota
Tczew - Heavy Rain@Protokultura with Dominik Müller, Sourone & Seq (b-day)
W sobotę, 20. listopada, zapraszamy na imprezę Heavy Rain@Protokultura with Dominik Müller, Sourone & Seq (b-day).

Main:

Dominik Müller Live! (Furanum Records,Locked Records UK) Śląsk
Seq live! (Polish Audio Source) Warszawa
Haman (MiT,Radio Fabryka )
kavka (b-day set)


czill zone:
Sourone live! (Zenon Records )
Mind da Gap live! ( 3city )
Edek ( 3city )
Wasiq ( protokultura)
MOA ( bmd )
Wenar ( bmd )

wizu:
Mazursky
Hans (bmd )


Protokultura / Klub Sztuki Alternatywnej
ul:Wyzwolenia 1 wjazd 10 polskich złotych / Start 21:00

Dominik Müller

Założyciel wytwórni Furanum Records, Dominik Mueller swoją podróż w świat elektronicznego dźwięku rozpoczął na początku lat 90. Jego muzyka charakteryzuje się zarówno głębokimi i przestrzennymi podkładami, jak i mocnymi industrialnymi "noisami". Bardzo często szereg dziwnych odgłosów, rozbrzmiewający w wielu płaszczyznach, powoduje u słuchaczy efekt halucynacji dźwiękowej. W 2003 wydał po raz pierwszy dla Silence Virtual Label (V/A - New Faces).W późniejszym czasie odsunął na bok produkcję i postanowił, że zacznie wspierać śląską scenę muzyki elektronicznej. W 2004 następstwem tej decyzji był kolektyw Centre of Sonic, który w 2007 przekształcił się w wytwórnię Sonic Line Records. Między 2005 a 2006 był także członkiem Extreme-Tech - grupy DJów, która angażowała się w organizowanie imprez techno/experimental w południowej części Polski. Na początku 2006 dołączył również do elitarnej agencji "Silence!". Pod koniec 2007 roku, stworzył własną, niezależną wytwórnię Furanum Records. Występuje głównie jako Live Act prezentując na żywo swój autorski materiał, czasem również gra jako DJ. Grywał w wielu polskich klubach, za granicą wystąpił m.in. w: Locked i Detatched (UK), Tresor (Niemcy) oraz Armor (Litwa). Jego utwory zostały wydane w takich labelach jak Locked Records (UK), Limetree (UK), Antre-Rasa (Belgia), Nheoma (Hiszpania), Audioexit Records (Węgry) oraz Neural Network (Polska)

www.myspace.com/dominikmuller
http://www.furanum.com/

Michał Jabłoński aka SEQ

Michał Jabłoński znany jako Seq/Sequence lub ..Little Man.. jest rodowitym Warszawiakiem, od dziecka zamieszkującym dzielnicę Ochotę. Muzyką elektroniczną zainteresował się po pierwszej wizycie w, nieistniejącym już, klubie Paragraf 51, ale swoją muzyczną podróż na dobre rozpoczął w klubie Przestrzeń Graffeberga, gdzie zaczynał grać z gramofonów mocniejsze odmiany techno.
Gramofon gramofonem, ale było już wtedy coś, co bardziej go interesowało... Live Acty. Pierwszy jego występ z własnym materiałem odbył się w klubie No Mercy, na jednej z cyklicznych imprez projektu audio-wizualnego "Horry Tone"; Michał stara się nie ograniczać do jednego gatunku elektroniki; eksperymentuje z różnymi dźwiękami, np.: dubstep, house, minimal, techno czy drum and bass. Jednak obecnie preferuje surowe, energiczne techno poniżej 140 BPM i połamane dźwięki wszelako pojmowanej elektroniki.

Grał na imprezach w warszawskich klubach, takich jak: M25, Tomba Tomba, Luzztro, Centralny Dom Qultury, No Mercy oraz na kilku undergroundowych półnielegalach odbywających się na Starych Przebieralniach Basenów Skry.

Jego twórczość można przesłuchać na:

www.myspace.com/michaljablonskipl
www.myspace.com/litlemanpl

Sourone

My name's Michal Kalinowski Sourone, for friends - Kalin. I'm producer from Olsztyn, Poland. I've been producing since 2005. I found myself making IDM because it gives me freedom of creatION. Sometimes i'm trying to produce various genres to learn something new ... it depends on what inspires me at the moment...it can be interesting music,new life experience,beauty of nature,sounds of THE city traffic etc. I love psychedelic sounds. Basicly i'm experimenting with the sound TO SEE WHAT COMES OUT OF IT .

www.myspace.com/souron3
www.myspace.com/protokulturaclub
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • kavka_gość

    10.11.2010, 23:28

    Dominik właśnie wrócił z Berlina a jutro leci do studia masterować nową Epkę. Także zapoda garść nowego, świeżego materiału na balet ! Join or Die !!!!

    Odpowiedz
    IP: 83.20.xx3.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.