Disney Junior w kinie

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
29
02.2020
Sobota
Tczew - Disney Junior w kinie
Już w weekend 29 lutego i 1 marca zapraszamy na szóstą edycję "Disney Junior w kinie", serii pokazów uwielbianych przez dzieci i gwarantujących bezpieczną rozrywkę i edukację w świetnej atmosferze.

Nowa edycja skupi się wokół trzech serialowych hitów Disney Junior:

"Myszka Miki: Zamieszani w przygody",
"T.O.T.S - Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków"
"Bingo i Rolly w akcji".

Ponownie Myszka Miki, jako interaktywny prowadzący zaprosi widzów do wspólnej zabawy w grach także z innymi bohaterami jak Vampirina i tańczenia przy serialowych piosenkach między innymi z Lwiej Straży.

Dołączcie do ulubionych bohaterów Disney Junior i przeżyjcie wspólnie kolejne niezapomniane przygody i to na wielkim ekranie! Zapraszamy na wspaniałe wrażenia filmowe oraz wspólną zabawę połączoną z edukacją, a na każdym pokazie czekają na Was konkursy z nagrodami.

Fantastyczną zabawę dopełnia możliwość wygrania rodzinnego wyjazdu do Disneyland? Paris.

Pakiet stanowiący nagrodę obejmuje 2 noclegi w trzygwiazdkowym tematycznym Hotelu Disneya? dla maksymalnie 4 osób oraz bilety wstępu do 2 Parków Disneya i kupony na jedzenie w trakcie całego pobytu. Szczegóły konkursu i zasady zgłoszenia znajdziecie TUTAJ >>. (https://play.disneylandparisandyou.com/quiz/744040_944/Helioswithdisneylandparis.html )


Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

Drukuj
Prześlij dalej