sprawność i zdrowie


odbyło się
23
03.2019
Sobota
Tczew - sprawność i zdrowie
Możesz zacząć ćwiczyć tai chi. Poznaj podstawy jednego z najbardziej efektywnych systemów ćwiczeń dla zdrowia. Zapraszamy każdego kto chce poznać skuteczną metodę poprawy i utrzymywania dobrego zdrowia.
Zajęcia są bezpłatne. System ćwiczeń jest uznawany także przez współczesną medycynę.
Inspiratorem i organizatorem zajęć jest OSIR i TUTW Tczew.
Skuteczna metoda na poprawę zdrowia i witalności w każdym wieku. Odzyskiwanie równowagi fizycznej i psychicznej, a w konsekwencji zwiększenie efektywność życia w każdym wieku.
Do zdrowia przez tai chi. Tę formę ćwiczeń uprawia miliony ludzi na całym świecie, a efekty praktykowania ich są nie do przecenienia. Zajęcia odbywają się w każdą w sobotę o godz.10.00 w salce gimnastycznej TCSiR-u (wejście od strony "Kanonki").

Im wcześniej zaczniesz praktykować tai chi, tym efekty tego będą one większe. Ćwiczenia tai chi mają głównie charakter zdrowotny, ale efekty są znacznie większe i przekładają się na pozostałe dziedziny życia.
Ćwiczenia - naukę formy, prowadzi wieloletni praktyk tai chi Wiesław Jurek.
Zapraszamy

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew ul. Wojska Polskiego 28a" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej