Konkurs Kulinarny "Wolność jest słodka" ONLINE

(fot. mat .prasowe)

odbyło się
11
11.2020
Środa
Tczew - Konkurs Kulinarny "Wolność jest słodka" ONLINE
Centrum Kultury i Sztuki zaprasza do udziału w Konkursie Kulinarnym "Wolność jest słodka". Tematem konkursu jest upieczenie ciasta, ciastka, babeczki lub innego słodkiego wypieku związanego ze świętem Odzyskania Niepodległości. "Zachęcamy do uczczenia święta radośnie i rodzinnie przy wspólnym tworzeniu wypieków w barwach narodowych." - mówią organizatorzy.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Dzieciom w działaniach mogą pomóc rodzice.

Nasz Konkurs Kulinarny odbywa się na Facebooku. Zdjęcie słodkiego wypieku należy umieścić pod postem na Facebooku informującym o Konkursie. Na zdjęcia prac czekamy do dnia 11 listopada 2020 do godz. 23.59.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 12 listopada 2020 r. Informacja o wszystkich nagrodzonych pojawi się na Facebookowym profilu CKiS. Przygotowaliśmy 3 nagrody za najlepiej prezentujące się i najbardziej kreatywne prace /Vouchery do Empiku na kwoty: 3 miejsce 100 zł, 2 miejsce - 150 zł, 1 miejsce 200 zł/.


Szczegółowy Regulamin Konkursu Kulinarnego "Wolność jest słodka" dostępny jest na stronie www.ckis.tczew.pl w zakładce Repertuar/Konkurs Kulinarny.

Drukuj
Prześlij dalej