BLIŻEJ | poniedziałek: pokaz baristyczny, warsztat Decoupage, gra terenowa


odbyło się
24
08.2020
Poniedziałek
Tczew - BLIŻEJ | poniedziałek: pokaz baristyczny, warsztat Decoupage, gra terenowa
Wydarzenie BLIŻEJ to tydzień niesamowitych inicjatyw specjalnie dla mieszkańców Tczewa. W programie przygotowaliśmy między innymi warsztaty, wykłady i niesamowite atrakcje. Bądźmy BLIŻEJ w tym wyjątkowym czasie!

Cały program imprezy znajdziesz na: https://bit.ly/TydzienBlizej

Pierwszego dnia przygotowaliśmy dla Was:
DLA PAŃ:
18:00 - 19:30 | Pokaz baristyczny | Najpierw piję kawę, potem podbijam świat!

Cudownie pachnąca kawa i mnóstwo ciekawych informacji na temat "czarnego złota", z którego przygotowuje się najpopularniejszy napój świata.Poznaj sposoby na dobrą kawę w domu, bez wydawania pieniędzy na drogi ekspres.

18:00 - 21:00 | Warsztat Decoupage | Uwierz, że potrafisz!
Co to jest Decoupage? Jak zrobić swoją pierwszą dekorację tą techniką?
Metoda serwetkowania ma wiele zalet: - jest prosta, nie wymaga szczególnego talentu plastycznego, nie generuje wysokich kosztów, a daje ogromne możliwości. Przekonaj się jak nie wiele trzeba, by zwykły kawałek drewna zmienił się w dzieło sztuki.

DLA PANÓW:
18:00 - 00:00 | Survival - gra terenowa dla twardzieli.
Panowie! Zapraszamy Was na wydarzenie dzięki, któremu każdy z nas będzie mógł na chwilę wyjść z domu i aktywnie spędzić wieczór. Stawiając czoło zadaniom w terenie sprawdzisz siebie, będziesz miał okazję wykazać się prawdziwie męskimi umiejętnościami przetrwania, a przy okazji poznasz ciekawych ludzi. Współpraca okaże męską solidarnością niezbędną do pokonania własnych słabości, by ostatecznie zakończyć zmagania przy oknisku posilając się kiełbaską. Jeśli jesteś osobą, która lubi wyzwania i dobrą zabawę to, nie może Cię zabraknąć! 17:30 zbiórka - Kwiatowa 2

Do zobaczenia!
___________________________________________________
W związku z sytuacją zaistniałą w w wyniku pandemii COVID-19 zachowujemy wszelkie standardy bezpieczeństwa dla naszych gości i uczestników.

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul. Kwiatowa 2" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej