BLIŻEJ | wtorek: pokaz makijażu/ wizażu/ fryzjerstwa, tor sprawności fizycznej


odbyło się
25
08.2020
Wtorek
Tczew - BLIŻEJ | wtorek: pokaz makijażu/ wizażu/ fryzjerstwa, tor sprawności fizycznej
Wydarzenie BLIŻEJ to tydzień niesamowitych inicjatyw specjalnie dla mieszkańców Tczewa. W programie przygotowaliśmy między innymi warsztaty, wykłady i niesamowite atrakcje. Bądźmy BLIŻEJ w tym wyjątkowym czasie!

Cały program imprezy znajdziesz na: https://bit.ly/TydzienBlizej

Drugiego dnia przygotowaliśmy dla Was:

DLA PAŃ:

18:00 - 21:00 | Piękno jest w nas!
Odkryj tę prawdę podczas pokazu makijażu i wizażu oraz instruktażu fryzjerskiego. Dowiedz się, jaki jest Twój typ urody i jak podkreślić swoje atuty, dzięki poradom ekspertek z branży beauty. Przynieś i pokaż nam swoją kosmetyczkę, a my powiemy, jak w pełni wykorzystać jej potencjał. Piękny makijaż musi iść w parze z odpowiednią fryzurą!
Pokaz fryzjerstwa - przekonasz się, że każdy może być fryzjerem. Jak pielęgnować włosy w warunkach domowych?
Fryzura codzienna i okolicznościowa zgodna z typem urody, a do tego odpowiednie dodatki.
Odśwież swoją kolekcję biżuterii - nie używasz? Przynieś i wymień na inne!

DLA PANÓW:
18:00 - 21:00 | Pokonaj siebie! - Tor sprawności fizycznej
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania. Każdy mężczyzna lubi zdrową rywalizację i pokonywanie własnych słabości. Razem z nami będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności i swój charakter podczas wykonywania zadań na wzór pętli wojskowej. Strzelanie z wiatrówki, test siły fizycznej, sprawdzanie umiejętności logicznego myślenia i to wszystko w jak najlepszym czasie. Nad wszystkim będzie czuwał ktoś, kto wie o czym mowa, ponieważ na co dzień pracuje w służbach mundurowych.

Do zobaczenia!
___________________________________________________
W związku z sytuacją zaistniałą w w wyniku pandemii COVID-19 zachowujemy wszelkie standardy bezpieczeństwa dla naszych gości i uczestników.

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul. Kwiatowa 2" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej