MOPS zaprasza na targi pracy

Targi pracy (fot. tcz.pl)

odbyło się
24
11.2011
Czwartek
Tczew - MOPS zaprasza na targi pracy
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie zaprasza mieszkańców Tczewa oraz lokalnych pracodawców do wzięcia udziału w targach pracy "Aktywni na rynku pracy".

Targi odbędą się 24 listopada 2011 roku w godz. 12.00-14.00 w siedzibie Centrum Edukacji Dorosłych przy ul. 30 Stycznia 1 w Tczewie.

Działanie kierowane jest do osób bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo, poszukujących zatrudnienia.

Spotkanie z pracodawcami, przedstawicielami Powiatowego Urzędu Pracy, specjalistą z zakresu prawa pracy ma na celu wzmocnienie umiejętności tczewian w zakresie aktywnego poruszania się na rynku pracy i zwiększenie szansy na znalezienie zatrudnienia.

Targi pracy organizowane są w ramach projektu "Akademia Aktywnych - rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie" w ramach Poddziałania 7.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pracodawców zainteresowanych udziałem w targach prosimy o kontakt z Pauliną Baurską /liderem klubu pracy/pod numerem tel. 058/530-22-20 lub osobiście w siedzibie Forum Inicjatyw Społecznych przy ul. Łaziennej 5.


Drukuj
Prześlij dalej