Jaki Tczew za 10 lat? Dowiedz się na Sejmiku Młodzieży


odbyło się
22
11.2011
Wtorek
Tczew - Jaki Tczew za 10 lat? Dowiedz się na Sejmiku Młodzieży
Interesujesz się sprawami Tczewa? Chcesz mieć wpływ na przyszłość miasta? Masz ciekawe pomysły, które chciałbyś przedyskutować z innymi? Weź udział w Sejmiku Młodzieżowym, który 22. listopada odbędzie się w naszym mieście.

Organizatorzy przedsięwzięcia zapraszają młodych ludzi z całego Tczewa do udziału w adresowanym do nich sejmiku, który odbędzie się już 22. listopada (wtorek) w sali konferencyjnej Fabryki Sztuk (Centrum Wystawienniczo-Regionalne Dolnej Wisły w Tczewie). Rozpoczęcie o godz. 17.00.

- Podczas sejmiku dowiesz się m.in. po co tworzone są dokumenty planistyczne oraz jaka jest ich praktyczna przydatność. Będziesz mógł zabrać głos w dyskusji oraz zadawać pytania podczas spotkań przy stolikach w tematach zagospodarowanie przestrzeni miejskiej pod kątem spędzania wolnego czasu młodych ludzi, zrównoważony transport, "Tczew dla rowerów", poprawa wykorzystania istniejącej struktury do działań młodzieżowych, rozwój przedsiębiorczości, ochrona środowiska i edukacja ekologiczna, wspieranie inicjatyw młodzieżowych - wsparcie finansowe, doradztwo oraz działania kulturalne i sportowe - wyliczają organizatorzy.

Planowane spotkanie jest kolejnym działaniem w celu zaangażowania społeczności lokalnych i włączania ich we współdecydowanie o sprawach publicznych w ramach wspieranego przez Unię Europejską projektu "Decydujmy Razem", w którym bierze udział Gmina Miejska Tczew.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  jack_gość

  21.11.2011, 17:07

  ....

  miasto skurczy sie z 60 tys do 50 tys ludzi taka moja prognoza

  Odpowiedz
  IP: 83.7.xx8.xx5 
 • +1

  lilia_gość

  22.11.2011, 20:49

  sejmik

  Szkoda, że frekwencja taka słaba bo spotkanie fajne. Podobała mi sie forma pogadanki i nawet nie wiedziałam, że młodzież ma tyle możliwości jezęli chodzi o zaangażowanie się w działania lokalne. Mam nadzieje, że następnym razem nie damy Ciała.

  Odpowiedz
  IP: 188.33.xx2.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia