Spotkanie dla pań po 40-tce

Fundacja dla Tczewa (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
27
10.2010
Środa
Tczew - Spotkanie dla pań po 40-tce
W środę tj. 27.10.2010 o godz. 17:30 w sali Fundacji na Al. Zwycięstwa 6 odbędzie się spotkanie z zakresu profilaktyki zdrowotnej pt."Życie po 40,50-tce" oraz w ramach projektu "Rehabilitacja Amazonek" z panią psycholog z tczewskiego Wydziału Interwencji Kryzysowej na temat Menopauzy i profilaktyki hormonalnej.

Zapraszamy również w ramach programu " Mój czas" wszystkie chętne dzieci do wzięcia udziału w zajęciach poza lekcyjnych w świetlicy Fundacji. W poniedziałki odbywają się zajęcia z muzyki, a w czwartki zajęcia plastyczno- teatralne od godziny 16:00- 17:00 Na wszystkie spotkania i zajęcia zaprasza serdecznie Wiesława Quella - Prezes Fundacji.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -1

  BUCA_gość

  27.10.2010, 08:56

  ŻENADA!!!

  PO CZTERDZIESTCE NALEŻY SIĘ ZBIERAĆ Z TEGO ŚWIATA... BRAK BADAŃ, PROFILAKTYKI, NIECHĘĆ LEKARZY DO RATOWANIA RAMOLA, BRAK PRACY, PERSPEKTYW- POLSKA XXI WIEKU...

  Odpowiedz
  IP: 87.205.xx3.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.