"Gdańskie ślady księdza Jerzego" - promocja książki w CWRDW

"Gdańskie ślady księdza Jerzego"

odbyło się
29
10.2010
Piątek
Tczew - "Gdańskie ślady księdza Jerzego" - promocja książki w CWRDW
Oddział Kociewski Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, Centrum Wystawienniczo-Regionalne Dolnej Wisły w Tczewie i Wydawnictwo Maszoperia Literacka zapraszają na promocję książki ks. Jarosława Wąsowicza SDB pt. "Gdańskie ślady księdza Jerzego".

Promocja odbędzie się w najbliższy piątek 29 października 2010 r. o godzinie 17.30 w Centrum Wystawienniczo-Regionalnym Dolnej Wisły w Tczewie.

W promocji udział wezmą współautorzy publikacji:

Artysta fotografik Robert Kwiatek oraz ks. dr Sławomir Czalej - redaktor naczelny gdańskiej edycji "Gościa Niedzielnego"
W czasie spotkania będzie można nabyć książkę w promocyjnej cenie 15 zł.

Prowadzenie: Krzysztof Korda

Organizatorzy:
Oddział Kociewski ZKP www.zkp.tczew.pl
Centrum Wystawienniczo-Regionalne dolnej Wisły w Tczewie
Wydawnictwo Maszoperia Literacka

Patronat Medialny:

Gość Niedzielny
Dziennik Bałtycki
Radio Plus

Partnerzy:
Federacja Młodzieży Walczącej
Skok Stefczyka
Salezjańskie Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • kajot55_gość

  26.10.2010, 23:48

  KSIADZ JERZY

  KTO SIE STARA KOMUCHY ,KTORE SIE PRZEFARBOWALY PO 1990 ROKU ,A W CZASIE STRAJKU W SIERPNIU 1980 ROKU BYLI ZESRA...I NIE WIEDZIELI CZY ZYCIORYS MA BYC ZE BYLI PRZEZ SEKRETARZY ZMUSZANI DO PICIA ,CZY TO BYL ZESPOL ZMUSZANIA ,ALE ONI ROBILI ROBOTE /PODZIEMIA/ONI DAWNO SIE NIE ZGADZALI ,ALE IM BIURKO PRZESZKADZALO I TYMCZASOWY BRAK ODWAGI ,CHCIELI SIE OPOWIEDZIEDZIEC ,ALE NIE BYLI PEWNI JAK TO WYJDZIE,LEPIEJ JAK Z OGNISKA WYJMIE KTOS INNY.W KONCU TACY JAK MICHNIK,URBAN,WALESA ,MAZOWIECKI,LEWANDOWSKI,FRASYNIUNK,NA NASZEJ D...E ,WYJECHALI,OBLOWILI SIE ,URZADZILI,A NAM /JEDEN Z SIEDMIU W STOCZNI RZECZNEJ/SCISLYM SKLADZIE NIE PATRZYLISMY ZE RYZYKO ,TYLKO CO DLA LUDZI ,DLA PRZYSZLYCH POKOLENEN .A NIE JAK SIE USTAWIC ,TERAZ WIEMY ZAWSZE BYLY I SA OSZUSTWA,I OBLUDA ,ZDRAJCY CZY TO LECHU WALESA.PAWLAK,TUSK.MOCZULSKI I POZOSTALE NIE LUDZIE TYLKO/POLITYCY NIE WARCI NARODU I PARTIOTYZMU/.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia