Odzyskujemy zdrowie


odbyło się
26
01.2019
Sobota
Tczew - Odzyskujemy zdrowie
Ten rok może być rokiem dla zdrowia. Dołącz do grupy tai chi. Zapraszamy każdego kto chce poznać skuteczną metodę utrzymywania bądź odzyskiwania dobrego zdrowia. Zajęcia są bezpłatne. System ćwiczeń uznawany także przez współczesną medycynę.
Inspiratorem i organizatorem zajęć jest OSIR i TUTW Tczew.
Niebywała okazja do poznania najbardziej prozdrowotnych ćwiczeń, które może praktykować każdy niezależnie od wieku. Skuteczna metoda na poprawę zdrowia i witalności w każdym wieku. Odzyskuje się równowagę fizyczną i psychiczną, a w konsekwencji zwiększa się efektywność życia w zdrowiu.
Do zdrowia przez tai chi. Tę formę ćwiczeń uprawia miliony ludzi na całym świecie, a efekty praktykowania tej formy ćwiczeń są nie do przecenienia. Zajęcia odbywają się w każdą w sobotę o godz.10.00 w salce gimnastycznej TCSiR-u (wejście od strony "Kanonki").
Każdy może się dołączyć i rozpocząć naukę. Kojarzenie tych ćwiczeń wyłącznie z osobami w starszym wieku jest niewłaściwe. Efekty tego rodzaju ćwiczeń dają o sobie znać w każdym wieku. Im wcześniej zacznie się praktykować tai chi, tym efekty tego będą większe. Ćwiczenia tai chi mają głównie charakter zdrowotny, ale efekty są znacznie większe i przekładają się na pozostałe dziedziny życia.
Ćwiczenia - naukę formy, prowadzi wieloletni praktyk tai chi Wiesław Jurek.
Ćwiczenia TAI CHI to sprawdzona przez wieki forma umożliwiająca poprawę zdrowia. Starszym poprawia witalność i wydłuża życie, młodszym zwiększa ich sprawność i efektywność życia. Chorym może zatrzymać postęp choroby, u zdrowych pomoże zapobiec chorobie.

Żal nie skorzystać z takiej okazji.
Zapraszają organizatorzy i prowadzący.

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew ul. Wojska Polskiego 28a" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej