Kino Kobiet. "TERAZ ALBO NIGDY"


odbyło się
16
01.2019
Środa
Tczew - Kino Kobiet. "TERAZ ALBO NIGDY"
Zapraszamy na pierwsze w tym roku Kino Kobiet. 16 STYCZNIA (środa), od godz. 17.30 (Helios Tczew) "TERAZ ALBO NIGDY". Zabierz mamę, siostrę lub przyjaciółkę na wyjątkowy wieczór w tczewskim kinie Helios, przygotowywany specjalnie z myślą o Was!

Przed Wami szereg atrakcji - od stanowisk partnerskich w holu kina, przez konkursy o nagrody aż po finał - seans zabawnej komedii z Jennifer Lopez w roli głównej.


Od godz. 17:30 w holu tczewskiego kina czekać będą:

Salon Urody Karina, który zaproponuje Paniom zabiegi na dłonie oraz pokaże zastosowanie kwasu hialuronowego w kosmetologii estetycznej.
Przedstawicielki Studio Figura, specjalizującego się w modelowaniu sylwetki poprzez zabiegi fitness. Uczestniczki Kina Kobiet będą miały okazję przekonać się jak działają zabiegi elektrostymulacji i lipolasera, a także wypróbować kremy udoskonalające efekty.
Dietetycy z tczewskiego Naturhouse służyć będą konsultacjami dotyczącymi codziennego żywienia oraz zaproszą do degustacji suplementów diety.
Przy stanowisku partnera będzie również możliwość zdobycia zaproszenia na bezpłatną analizę składu ciała (w lokalu Naturhouse)!
Avon zaprezentuje nam m.in. najnowszą kolekcję kosmetyków do pielęgnacji twarzy, a także bestsellery produktów do przygotowania codziennego make-upu.

A od godz. 18:30 na sali konkursy z nagrodami ufundowanymi przez partnerów wydarzenia!
Rozdamy w sumie ponad 40 upominków!
Wśród nich między innymi:
zestawy kosmetyków od Avon,
vouchery na zabiegi fitness w Studio Figura,
zestawy suplementów diety od Naturhouse,
karnety na zabiegi pielęgnacji twarzy od Salonu Urody Karina,
nagrody książkowe od wydawnictw Pascal, Rebis i Agora,
płyty DVD z filmami i muzyką.

MOTYW WIECZORU
Zgodnie z kalendarzem świąt nietypowych 8 stycznia mieliśmy dzień Elvisa, więc drogie Panie na styczniowym Kinie Kobiet przebieramy się za Króla Rock and Rolla! Puśćcie wodze fantazji i zwiększcie swoje szanse na wygraną w ostatnim konkursie o nazwie "WARUNKI"!

W związku z początkiem roku przygotowaliśmy dla Was również kalendarze w tematyce Kina Kobiet. Rozdamy je podczas najbliższego, styczniowego wydarzenia.

OPIS FILMU
Maya jest świetna w swojej pracy, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje jakiś łysiejący facio z brzuchem. Powód? Dziewczyna ma łeb jak sklep, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego lśniącego biurowca. I nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Jak to możliwe? Ktoś życzliwy, bez jej wiedzy, zmodyfikował w sieci jej CV - tworząc jej zupełnie nową, ekskluzywną przeszłość: prestiżowa uczelnia, światowe kontakty i branżowe sukcesy. Maya podejmuje tę grę
i pewnym krokiem wkracza na sam szczyt.

Bilety w sprzedaży!
Dobre miejsce dla siebie oraz Twojej mamy, przyjaciółki, koleżanek zarezerwujesz tutaj: http://www.helios.pl/33,Tczew/KinoKobiet/

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia,
Kupony Specjalne oraz Vouchery (nie dotyczy zaproszeń specjalnych, dedykowanych
na to konkretne wydarzenie).
ZAPRASZAMY!
Helios Tczew, Galeria Kociewska
Ul. Pomorska 1, Rezerwacja: tel. 58 777 26 16
___

PAMIĘTAJ, W GRUPIE TANIEJ! Bilety dla grup powyżej 15 osób w atrakcyjnej cenie!
Zapytaj o więcej: tel. 516 263 434 lub adam.plutowski@helios.pl

Drukuj
Prześlij dalej