Sztafetowy mecz pływacki. Przyjdź kibicować!


odbyło się
02
02.2019
Sobota
Tczew - Sztafetowy mecz pływacki. Przyjdź kibicować!
Takich zawodów pływackich jeszcze nie było! W dniu 2.02.2019 w godzinach 8.00-10.00 na basenie TCSiR odbędzie się niesamowite sportowe widowisko zorganizowane przez UKS Dwójkę Tczew, w którym w wyścigach sztafetowych dojdzie do rywalizacji dziewcząt z chłopcami z klas pływackich II, III i IV naszej szkoły :-)

Dziewczęta, które od najmłodszych lat są oddzielane od chłopców we współzawodnictwie sportowym, tym razem będą miały okazję zmierzyć się z nimi bezpośrednio i pokazać nam, że w niczym im nie ustępują :-)

Na poziomie klasy IV wyścigi odbędą się na dystansie 75 metrów w pięciu konkurencjach (wszystkimi stylami i samymi nogami do kraula w parach). Dodatkowo wezmą udział w specjalnej sztafecie szybowania po wodą 12,5 metra.
Zawodnicy z klas III będą pływać 50 metrów (kraulem, grzbietem, żabką i nogami do kraula), a najmłodsi tymi samymi stylami długość jednego basenu (25 m).

Poza w/w konkurencjami w rywalizację płci zostaną wciągnięci również kibice i rodzice ;-)
W programie przewidziana jest sztafeta rodziców - 8x25 m stylem dowolnym (kobiety vs mężczyźni) a o ostatecznym wyniku zawodów może rozstrzygnąć "konkurs na liczebność kibiców (płci żeńskiej vs płci męskiej)".


Będzie się działo!
Gorąco zapraszamy do kibicowania :-)


Organizatorzy
Trenerzy pływania Szkoły Sportowej i UKS Dwójki Tczew

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA