zaczynamy - dbać o zdrowie


odbyło się
14
09.2019
Sobota
Tczew - zaczynamy - dbać o zdrowie
Nowy rok szkolny okazją do polepszenia własnego zdrowia. Tai chi to jedna z metod, ale to jedna z najskuteczniejszych metod utrzymywania zdrowia, bądź jego poprawy. Zajęcia są bezpłatne z inicjatywy TUTW i finansowane przez TCSiR.
Ćwiczenia tai chi można traktować jako metodę leczenia wielu schorzeń równolegle z konwencjonalnymi metodami. Coraz częściej w publikacjach ten system ćwiczeń jest rekomendowany przez specjalistów. Ale lepszym rozwiązaniem jest traktowanie tych ćwiczeń jako profilaktykę, gdyż to gwarantuje dłuższe zdrowe życie.
Zdrowie się ma jeśli się o nie dba. Współczesny tryb życia to największy wróg naszego zdrowia. Możesz bez dużego wysiłku je odzyskiwać i regenerować.
Tai chi nie jest wyczerpujące jak inne rodzaje aktywności, a efektem są doładowane akumulatory i regeneracja ciała.
Ćwiczenia TAI CHI to sprawdzona przez wieki i akceptowana współcześnie forma umożliwiająca przywrócenie i poprawę zdrowia.
Ogólnym i podstawowym efektem ćwiczeń tai chi jest przywracanie do równowagi ciała, ducha i umysłu. W konsekwencji przekłada się to na zdrowsze i dłuższe życie, przy jednoczesnym zwiększeniu codziennych możliwości życiowych.
Ten rodzaj ćwiczeń daje o wiele większe efekty zdrowotne niż wyczerpujące treningi wytrzymałościowe.

Dzięki temu jest to najtańsza, efektywna forma odzyskiwania zdrowia. Wymaga tylko osobistego uczestnictwa.
Efekty wykonywania tych ćwiczeń są bardzo szerokie, a skutkiem systematycznych ćwiczeń jest długotrwała poprawa zdrowia.

Skorzystanie z takiej szansy to pierwszy krok ku zdrowiu. Nikt nie zadba o nasze zdrowie tak jak my sami.
Ćwiczenia prowadzi wieloletni praktyk - Wiesław Jurek. Masz pytania - dzwoń 606 469 027.
Miłośnicy tai chi zapraszają.

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, Wojska Polskiego 28, TCSiR" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej