I Mistrzostwa w Grillowaniu na Kociewiu

Grillowanie na Kociewiu

odbyło się
23
07.2011
Sobota
Tczew - I Mistrzostwa w Grillowaniu na Kociewiu
Okres wakacyjny to również czas grillowania. Jeśli uważasz, że sztuka ta nie jest Ci obca i chciałbyś pochwalić się swoimi umiejętnościami kulinarnymi, zapraszamy 23 lipca (sobota) do Czarnej Wody na I Mistrzostwa w Grillowaniu na Kociewiu.

I Mistrzostwa w Grillowaniu na Kociewiu

Konkurs rozpocznie się o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim w Czarnej Wodzie. Miłośnicy grillowanych potraw startować będą w dwóch konkurencjach. Pierwsza to grillowanie mięsa, druga grillowanie tego, "Co kto lubi" (warzyw, owoców, ryb, serów i innych przysmaków). Organizatorzy zapewniają niezbędny do grillowania sprzęt (grille, węgiel, podpałkę) oraz produkty spożywcze do pierwszej konkurencji. Natomiast w kategorii "Co kto lubi" uczestnicy zaopatrują się w produkty we własnym zakresie. Rywalizacja odbywać się będzie w drużynach 2-osobowych.

Prócz konkursu kulinarnego organizatorzy przewidzieli mnóstwo innych atrakcji, m.in.: pokazy drwali, żonglerką ogniem - fireshow, wspólne puszczanie lampionów, zabawę taneczną.

Organizatorami imprezy jest Urząd Miejski w Czarnej Wodzie oraz STEICO S.A. w Czarnej Wodzie. Więcej szczegółów na temat konkursu można znaleźć na stronie: www.czarna-woda.pl .
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • jaa_gość

  22.07.2011, 23:04

  haaa ha ha

  aa ja tam bede hahahahahahhaa

  Odpowiedz
  IP: 77.112.xx0.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia