Plener dla młodych talentów

Uczestnicy ubiegłorocznego pleneru (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
29
04.2011
Piątek
Tczew - Plener dla młodych talentów
Uwaga młodzi, zdolni! Jeśli jesteś uczniem szkoły gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej powiatu tczewskiego, lubisz malować, posiadasz talent plastyczny, chciałbyś spróbować swoich sił w tej dziedzinie sztuki, ta propozycja jest dla Ciebie. Daje ona możliwość udziału w VI Plenerze Plastycznym Młodzieży "Tczew - miasto nad Wisłą", dzięki któremu każdy przez chwilę może poczuć się prawdziwym artystą i stworzyć swoją autorską pracę.

Warunkiem uczestnictwa w plenerze jest zgłoszenie przez szkołę maksymalnie dwóch swoich reprezentantów. Karty zgłoszenia /przesłane do szkół/ należy dostarczyć do Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29 kwietnia 2011r. Spotkanie plenerowe odbędzie się 19 maja.

W materiały malarskie zaopatruje uczestników organizator. Prace będące efektem działań artystycznych zaprezentowane zostaną na wystawie poplenerowej Tczewskiego Pleneru Plastycznego "Tczew - miasto nad Wisłą" dla dorosłych, której wernisaż odbędzie się 16 czerwca 2011 roku w galerii Centrum Kultury i Sztuki. Dla twórców najlepszych prac przewidziane są nagrody. Uczestnicy pleneru będą wykonywać swoje obrazy pod czujnym okiem artysty plastyka, Joanny Czarneckiej. Miejscem działań plastycznych będą uliczki Starego Miasta.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  iga_gość

  25.04.2011, 20:57

  strasznie wkurzające... "uwaga młodzi, zdolni! Jeśli jesteś uczniem szkoły gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej powiatu tczewskiego," ... to tak jakby cała reszta osób skoro nie chodzi już do szkoły nie potrafiła malować/ rysować. Chodzi o prawdziwe wyłowienie talentów niezależnie od wieku ? czy może o zajęcie uczniom czasu żeby mieli co robić oprócz imprezowania ??? Uważam że powinni dać wszystkim szansę , a nie tylko ograniczać się do szkół..

  Odpowiedz
  IP: 83.30.xx2.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia