NewbiZ Stacja Tczew

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
18
11.2019
Poniedziałek
Tczew - NewbiZ Stacja Tczew
Dom Przedsiębiorcy zaprasza na spotkanie, organizowane w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, na które zaprasza młodzież - uczniów ostatnich klas szkół ponadpodstawowych (planowana ilość uczestników 280 ze szkół z terenu miasta Tczewa), na konferencję poświęcona tematyce pracy, edukacji i biznesu.

Celem spotkania jest: przekazanie młodzieży wchodzącej na rynek pracy informacji i wiedzy, na tematy związane z rozwojem osobistym, edukacją i nowymi trendami w biznesie. Chcemy też poznać oczekiwania pokolenia "Z" i wyobrażenia młodzieży związane z miejscem pracy w przyszłości.

W trakcie konferencji, odbędą się prezentacje, wykłady, spotkania nt. związane z biznesem i rozwojem osobistym. Ponadto wśród uczestników będą losowane nagrody oraz nastąpi rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Pokolenie Z - kim jesteśmy".Termin: 18 listopada 2019 r.

Start godz. 10:00 / Zakończenie godz. 13:00

Miejsce: sala nr 2, Kino Helios w Tczewie ul. Pomorska 1.

Organizator główny: Prezydent Miasta Tczewa - Dom Przedsiębiorcy

Współorganizatorzy: TKB - Tczewski klub Biznesu; Consulting Adam Plutowski;AGENDA

9:30 Rejestracja Uczestników
09:55 Start wydarzenia, otwarcie spotkania przez Prezydenta Miasta Tczewa
Powitanie gości i omówienie wydarzenia przez organizatora i partnerów wydarzenia.

Moduł I

10:00 Emilia Żyznowska | Trener biznesu, Coach
Przygotuj się na zmianę! - Podczas wydarzenia pokaże czym jest zmiana, jakie procesy zachodzą w Nas kiedy podejmujemy ważne decyzje. Dowiecie się także kto jest odpowiedzialny za NIEUDAMISIĘ i za UDAMISIĘ! Jak wziąć sprawy w swoje ręce i dojść na szczyt? To wszystko już 18 listopada!

10:15 Adam Poniatowski i Paulina Kaletha | Rozmaturzeni
Nauka podstawą każdej dziedziny życiowej - W trakcie wykładu opowiemy szerzej o marce Rozmaturzeni, pokażemy Wam również różnice w nauce w zależności od wieku, predyspozycji oraz charakteru, wspomnimy o kilku sposobach nauki, które wykorzystujemy na co dzień.

10:30 Adam Plutowski | Przedsiębiorca, Specjalista ds. marketingu
Szanse i zagrożenia mediów społecznościowych - Podczas wydarzenia opowiem o tym, na co zwracać uwagę, żeby nie pogrążyć się już na początku drogi zawodowej w mediach społecznościowych. Wydaje Ci się, że masz profil prywatny na Facebooku? Prawdopodobnie nigdy taki nie był. Ale! Przecież możesz to właściwie wykorzystać.

10:45 Prelegent | Mbank
Wszyscy jesteśmy Digital, czyli jak bankować i nie wychodzić z domu

11:00 Przerwa

Krótka 15 minutowa przerwa

Moduł II

11:15 Przemysław Karczyński | Doradca Klienta, Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Zawody (Z) Przyszłością - Podczas wystąpienia zwrócę uwagę słuchacza na to jak rozwija się rzeczywistość wokół nas. Co ma wpływ na zachodzące zmiany? Dlaczego warto się rozwijać? Jakie umiejętności są najbardziej pożądane przez pracodawców? A wszystko to okraszone informacjami na temat sytuacji na lokalnym rynku pracy.

11:30 Arkadiusz Wódarczyk| Flex
Bądź Flexy - produkcja 4.0 - Fabryka i praca przyszłości - Technologia 5G
11:45 Prelegent | Informacja wkrótce

12:00 Prelegent | Liga Niezwykłych Umysłów

Zaprogramujmy swoją przyszłość - Dlaczego warto uczyć się programowania? Dlaczego wśród 10 najwyżej wycenianych spółek na świecie prawie wszystkie to spółki technologiczne? Czy na rynku jest miejsce tylko dla gigantów? Czy wystarczy założyć firmę technologiczną, aby do końca życia leniuchować licząc kasę? Spróbujemy odpowiedzieć na te pytania!

12:15 Prelegent | Bud-Invest

12:30 Przerwa
Krótka 15 minutowa przerwa

Moduł III

12:45 Prelegent | Fundacja Pokolenia
Skuteczny biznes, odpowiedzialny biznes

13:00 Adam Janas | Projekt Bogaty Uczeń
Budowanie przez pomaganie - W trakcie wydarzenia opowiem o tym, jak zmienił się świat i technologia która nas otacza. Omówię szanse i zagrożenia, które stawia przed nami świat. Często słyszę, że już wszystko wymyślono, a ja udowodnię Tobie, że to, co dzisiaj nas otacza, to zaledwie szczyt góry lodowej.
13:15 Rozstrzygnięcie konkursu - odbiór nagród
13:45 Zakończenie


Poniższa agenda może ulec zmianie, ostateczna wersja będzie dostępna i aktualizowana na stronie wydarzenia: https://stacjanewbiz.pl/ jak i na facebook: https://www.facebook.com/stacjanewbiz

Drukuj
Prześlij dalej