"Ciche miejsce" w kinie Helios

(fot. mat. prasowe)
Tczew - "Ciche miejsce" w kinie Helios
Wiosna zawitała już w pełni i możemy cieszyć się przyjemną pogodą. Jednak każdy komu tęskno za ciężką atmosferą i nieprzyjemnym klimatem może wybrać się do kina na najnowszy horror.

"Ciche miejsce" to horror, który jest już kilka dni po premierze na zachodzie, gdzie szturmem zdobył serca widzów i pozytywne opinie recenzentów. Film przedstawia losy pięcioosobowej rodziny żyjącej w bliżej nieokreślonej przyszłości. Nie jest to niestety przyszłość świetlana. Bohaterowie są prawdopodobnie jednymi z ostatnich żyjących, a okolice zamieszkują przerażające potwory posiadające niesamowicie wyczulony słuch. Zmusza to rodzinę do życia w ciągłej ciszy, bez hałasowania, rozmawiając jedynie na migi. Twórcą filmu jest mający polsko - irlandzkie pochodzenie John Krasinski. Występuje on w filmie w trzech rolach: jednego z głównych bohaterów, scenarzysty i reżysera produkcji. U jego boku, w roli żony, zobaczymy Emily Blunt, która jest też małżonką Krasinskiego w prywatnym życiu. Losy bohaterów, w których wciela się ta aktorska para będziemy oglądać już od piątku w tczewskim kinie.
Ponadto w repertuarze kinowym znajdziemy: film familijny "Piotruś Królik", ekranizację gier wideo "Tomb Raider", najnowszą superprodukcję Stevena Spielberga "Player One", polski dramat "Twarz", dramat religijny "Maria Magdalena" oraz animację dla najmłodszych widzów "Luis i obcy".

Drukuj
Prześlij dalej