10 lat Orkiestry Kameralnej Progress. "W czasie deszczu dzieci się nudzą"

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
09
06.2019
Niedziela
Tczew - 10 lat Orkiestry Kameralnej Progress. "W czasie deszczu dzieci się nudzą"
Orkiestra Kameralna Progress nie zwalnia tempa! Tym razem jubilaci zapraszają mieszkańców Tczewa na wieczór pełen wspaniałych muzycznych uniesień z dawką dobrego humoru!

9 czerwca o godz.17:00 w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie odbędzie się niecodzienny koncert pt. "W czasie deszczu dzieci się nudzą". Na program wieczoru złożą się ulubione, choć niekoniecznie powszechnie znane dialogi, łączące popularne piosenki z "Kabaretu Starszych Panów". Kabaret który nie chłoszcze i nie piętnuje, uśmiecha się tylko i lekko ironizuje. Od strony muzycznej scenariusz zawierać będzie znane przeboje takie jak: "Shimmy szuja" "Rodzina", "Prysły zmysły", i oczywiście tytułową - "W czasie deszczu dzieci się nudzą" oraz piosenki mniej popularne jak: "Wesoły deszczyk", "W słowach ślad", "Drobne ogłoszenia" czy nigdy nie wykonane - "Addio pomidory" w wersji - "Gołąbki w pomidorach" oraz polską wersję włoskiego przeboju "Ubóstwiam drakę".

Tego wieczoru u boku Orkiestry Kameralnej Progress świętującej 10 - lecie swego istnienia wystąpią: Dorota Lulka - wokal, autorka scenariusza, Paweł A. Nowak - akordeon, "śpiew" oraz Maciej Sadowski - kontrabas, "śpiew". Całość poprowadzi od pulpitu dyrygenckiego Szymon Morus - założyciel i dyrektor artystyczny Orkiestry.

WSTĘP WOLNY - ilość miejsc ograniczona / bezpłatne wejściówki dostępne w kasie CKiS /


Koncert dofinansowano z budżetu miasta Tczewa w ramach wsparcia organizacji pozarządowych
w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego.

Koncert dla Mieszkańców z okazji jubileuszu 10-lecia Orkiestry Kameralnej Progress:
"W czasie deszczu dzieci się nudzą"

/niedziela/ 9 czerwca 2019 godz. 17:00 - Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

organizatorzy:
Pomorskie Stowarzyszenie Musica Giovane, Miasto Tczew

sponsor:
Bank Spółdzielczy w Tczewie

patronat medialny:
Radio Tczew, Tv Tetka Tczew, Tcz.pl

Drukuj
Prześlij dalej