Nieboskłonni - On żyje!

"On żyje" to jeden z utworów promujących nowy album Nieboskłonnych (wcześniej Niebieska Schola). Nieboskłonni to rozwijający się zespół ponad 30 młodych osób tworzących muzykę chrześcijańską, działający przy parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Tczewie. W czasach, kiedy wielu młodych ludzi odchodzi od Boga i nie chce mieć nic wspólnego z Kościołem, Nieboskłonni starają się iść pod prąd, dzieląc się muzyką chrześcijańską z innymi. Premiera płyty 20.06.2019. Muzyka, słowa: Israel Houghton & Covenant Church, aranżacja: Nieboskłonni, słowa polskie: Nieboskłonni, clip: Tomasz Kolos.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 3.5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8930 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
8 990 906 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  Leszek_gość

  22.05.2019, 23:04

  BRAWO

  Świetna robota, brawa dla całego zespołu- tak dalej...

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx7 
 • Lopez_gość

  27.05.2019, 15:17

  Brawo

  Fajnie się tego słucha! Aranżacja z dobrze słyszalną gitarą zawsze robi wrażenie :-)

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx5.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.