Ferie zimowe w bibliotece

Tczew - Ferie zimowe w bibliotece
Dla dzieci, które spędzą tegoroczne ferie w naszym mieście Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie jak co roku przygotowała bogatą ofertę bezpłatnych zajęć.

Codziennie od poniedziałku do piątku odbędą się w poszczególnych filiach biblioteki zorganizowane zajęcia literacko-plastyczne dla uczestników indywidualnych.
W poniedziałki o godz. 13.00 zapraszamy dzieci do Filii nr 4 na osiedlu Działki Staszica na cykl zajęć literacko-plastycznych " Ferie w bibliotece", we wtorki o godz. 15.00 Filia nr 2 na Czyżykowie proponuje zajęcia pt. "Plastelinowy zawrót głowy" oraz spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci. Na Suchostrzygach w Filii nr 3 w środy o godz. 13.00 najmłodsi tworzyć będą "Zimowe pejzaże". W czwartkowe popołudnie o godz. 15.00 Filia nr 5 na Nowym Mieście zaprasza dzieci do wspólnego tworzenia masek karnawałowych "Wenecki karnawał" oraz na zajęcia literacko-plastyczne "Na Antarktydzie". W piątki o godz. 13.00 zapraszamy na osiedle Górki do Filii nr 7 na warsztaty plastyczne "Kolorowy świat bajkowych postaci".

Ponadto w filiach na każdym osiedlu będą czekały na dzieci kąciki zabaw, a w nich m. in. gry planszowe, puzzle i kolorowanki, odbędą się również Kluby dziecięce. Biblioteka przygotowała również bogatą ofertę zajęć dla grup zorganizowanych, szczegóły i kontakty w sprawie zapisów na stronie www.biblioteka.tczew.pl

Drukuj
Prześlij dalej