#KulturalneWyzwanie - PLAKAT FILMOWY. Konkurs

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
25
06.2020
Czwartek
Tczew - #KulturalneWyzwanie - PLAKAT FILMOWY. Konkurs
Centrum Kultury i Sztuki zaprasza do wzięcia udziału w kolejnym #KulturalnymWyzwaniu PLAKAT FILMOWY.

Tym razem do wyzwania zapraszamy małych i dużych kinomanów!

Chcemy zachęcić Was do zabawy, w której wcielacie się w rolę bohaterów z plakatów filmowych. Nie ograniczamy Waszej wyobraźni. Możecie być zarówno bohaterem filmu aktorskiego, jak i animowanego.

Tematem konkursu jest odtworzenie w warunkach domowych ulubionego plakatu filmowego przez rodziny lub osoby mieszkające razem. Czekamy na twórcze podejście do realizacji plakatu, może to być zarówno plakat do filmu dla dzieci, jak i do filmu dla dorosłych. Odtworzenie plakatu powinno odbyć się w sposób kreatywny przy wykorzystaniu rekwizytów i ubrań, które mamy w domu.


Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jeden plakat.
 
Nasze #KulturalneWyzwanie odbywa się, jak zawsze, na Facebooku. Zdjęcie całej kompozycji plakatowej tj. osób ucharakteryzowanych na bohaterów filmowych oraz przedmiotów ustawionych podobnie, jak to ma miejsce na plakacie prosimy wstawić jako post przy informacji dotyczącej konkursu na oficjalnym profilu Centrum Kultury i Sztuki.

Czas trwania konkursu - do dnia 25 czerwca 2020 r. włącznie.
 
Regulamin wydarzenia dostępny jest TUTAJ .
 
Żeby zachęcić Was do udział prezentujemy plakaty filmowe z Dyrektorem i pracownikami Centrum Kultury i Sztuki :) fot. Justyna Prabucka

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA