Komedia w gwiazdorskiej obsadzie na deskach CKiS

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Komedia w gwiazdorskiej obsadzie na deskach CKiS
W związku z obecną, trudną sytuacją CKiS informuje, że odkładamy w czasie prezentację komedii "Wymieszani posortowani, czyli ... czarno to widzę", która miała odbyć się 26 marca 2021. W zamian proponujemy inny, premierowy spektakl w gwiazdorskiej obsadzie pt. "Wieczór Panieński Plus" w terminie 15 listopada 2021 godz. 19.00.

WSZYSTKIE BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ - na nowy spektakl!
Jeśli nie będzie Państwu odpowiadać nowa data lub nowy tytuł, bilety będzie można zwrócić.
INSTRUKCJA POSTĘPOWANIA - ZWROT BILETÓW:
? Osoby, które zakupiły bilety online przez system sprzedaży Interticket.pl otrzymają zwrot środków na konto bankowe. Wymagany jest kontakt /e-mail/ z interticket.pl
? Natomiast osoby, które zakupiły bilety w Kasie CKiS, proszone są o zeskanowanie lub sfotografowanie biletu i wysłanie kopii na adres e-mail: dmaciejewska@ckis.tczew.pl    W mailu proszę także podać imię, nazwisko i numer konta bankowego, na które zostanie dokonany  zwrot.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Kasą CKiS: Dorota Maciejewska tel. 534-989-340
Przepraszamy za komplikacje, i do zobaczenia niebawem!

"Wieczór Panieński Plus" - spektakl komediowy
15 listopada 2021 godz. 19.00
sala widowiskowa CKiS
Bilety: 100 zł

Wieczór panieński zdarza się raz... na jakiś czas. Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się... gwoździem do trumny szampańskiej zabawy. Panieński wieczór zmienia się w wielką awanturę, którą potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej. Okazuje się, że to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady. /Marcin Szczygielski/

Obsada: Katarzyna SKRZYNECKA, Anna IBERSZER, Wiktoria GĄSIEWSKA, Tomasz BEDNAREK, Marek KALISZUK
Autor - Marcin Szczygielski
Reżyseria - Maria Seweryn
Kostiumy - Krzysztof Łoszewski
Muzyka - Zdzisław Kalinowski

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  he he_gość

  06.05.2021, 08:55

  Maria Seweryn - córeczka Jandy. Choćby z jej powodu nie pójdę...

  Odpowiedz
  IP: 80.52.xx9.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.