Na co do kina?

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Na co do kina?
Miłośnicy niewybrednego poczucia humoru oraz wielbiciele krwawych scen akcji z pewnością są już gotowi na prawdziwą petardę w postaci najprzystojniejszego superbohatera w historii kina!

"Deadpool 2" to kontynuacja przygód debiutującego na dużym ekranie w 2016 roku najbardziej niepoważnego bohatera z kart komiksów wydawnictwa Marvel. Po poznaniu historii o początkach pyskatego najemnika, nadeszła pora na kontynuację z krwi i kości, w której wszystkiego będzie więcej i bardziej. Tym razem, najemnik Wade Wilson, który po morderczych eksperymentach został obdarzony mocą samoleczenia lecz w zamian trwale oszpecony, będzie musiał zmierzyć się z podróżującym w czasie cyborgiem Cablem (Josh Brolin). Potyczka między tymi dwoma mutantami jest tylko pretekstem do zasypania widzów gradem humoru na różnym poziomie i efektownymi scenami walki, czyli wszystkim tym, za co pokochaliśmy Deadpoola.

Drugą z kinowych premier w tym tygodniu jest dramat "Bóg nie umarł: Światło w ciemności". To już trzeci film z cyklu produkcji opowiadających o wierze chrześcijańskiej. Tym razem główny wątek fabularny toczy się wokół kościoła świętego Jakuba, który niestety znajduje się na terenie uniwersytetu. Gdy świątynia zostaje spustoszona przez pożar, broniący interesów kościoła chrześcijanie popadają w konflikt z przeciwnikami wiary.


Ponadto w repertuarze kinowym znajdziemy: film akcji o gigantycznych potworach "Rampage", najnowszą odsłonę przygód niemal wszystkich najważniejszych postaci z komiksów Marvela "Avengers: Wojna bez granic", oraz animację o niezwykle silnej więzi między dorosłym gąsiorem i maleńkimi kaczątkami "Kaczki z gęsiej paczki".

Drukuj
Prześlij dalej