Zanim zaczniemy remontować dalszą część Gdańskiej, spójrzmy jak do tej pory została przebudowana

Tczew - Zanim zaczniemy remontować dalszą część Gdańskiej, spójrzmy jak do tej pory została przebudowana

zobacz galerię zdjęć: 1
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Sprawa dotyczy skrzyżowania ul. Gdańskiej z al. Zwycięstwa i ul. Pomorską. Nie wiem jaki był stan skrzyżowania po odbiorze przez miasto tej inwestycji, ale obecnie po parunastu miesiącach użytkowania wystarczy lekki deszczyk i robią się kałuże tam gdzie zupełnie nie powinno ich być.

Druga sprawa to niedopuszczalna sytuacja w której jedziemy ulicą Gdańską powiedzmy od Netto prosto do kościoła św. Józefa, to zaraz za skrzyżowaniem stoją tak zaparkowane auta że większość aut po prostu przekracza ciągłą linie aby nie uderzyć w te zaparkowane samochody. Ktokolwiek tamtędy jechał o tym wie.

Prawdopodobnie włodarze miasta czekają na dalszy remont ulicy. Ale czy to by był taki problem aby zlikwidować te miejsca parkingowe do tego czasu?

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +18

  kierowca_gość_gość

  01.03.2020, 20:32

  Warto też wspomnieć o pozapadanych już niektórych studzienkach.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx6.xx0 
 • +8

  dht_gość

  02.03.2020, 13:47

  Wszystkie studzienki w Polsce sa tak na defaulcie ustawione...

  Cytuj
  IP: 46.215.xx9.xx9 
 • +2

  123_gość

  07.03.2020, 16:03

  no przecież był remont za 7mln zł i wcale nie ma tam nierówności, zapadniętych studzienek i wspomnianego w artykule problemu z wystającymi autami przy aptece w stronę kościoła... haha 7mln? chyba 1,7mln a reszta po kieszeniach... ehh

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.