Uwaga na oszusta! Przesyłka - w środku stary odkurzacz

Policja (fot. KPP Tczew)
Tczew - Uwaga na oszusta! Przesyłka - w środku stary odkurzacz
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Chciałabym ostrzec przed oszustem (lub szajką), która odwiedza domy w podmiejskich wioskach w okolicach Tczewa. Ostatnio mojego krewnego w podeszłym wieku odwiedził mężczyzna z "rzekomą " przesyłka z Niemiec (jak sie okazało w środku był stary odkurzacz).

Koniecznie chciał wejść do domu i spisać dane.. Na szczęście nie dał się oszukać i nie wpuścił oszusta do domu .. o odkurzaczu dowiedział się gdy...wypadł.. Oszust groził .że jak nie przyjmie paczki ..odda komuś innemu....Ostrzegajcie starszych członków swoich rodzin, gdyby nie Tcz gdybym nie opowiedziała o tym co napisaliście o oszuście na "Energę" Moj krewny dałby sie nabrac.. . Pozdrawiam

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +15

  D_gość

  10.02.2019, 13:24

  W porządku, ale nie mieści mi się w głowie naiwność ludzka, a zazwyczaj po prostu chciwość. Jeżeli ktoś mi mówi że paczka z niemiec, a ja wiem że nie zamawiałęm nic z niemiec/ nie mam tam rodziny/ nadawca nie pasuje; to co mną motywuje że przyjmuje taką paczkę ?

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx4 
 • O co_gość

  12.02.2019, 19:42

  Ci chodzi?

  Tak ciężko skumać że ten miły Pan paczki nie przyjął?A tczewskie barany plusują...

  Cytuj
  IP: 94.254.xx0.xx9 
  +1

  raf_gość

  17.02.2019, 10:26

  A Ogarniasz sytuację że na w domu mieszkają całe rodziny. I np. Syn zamówił coś ,a jego rodzice ( emeryci w podeszłym wieku) wyjmą pieniądze ze skarpety i zapłacą bo będą myśleli że to dla niego.

  Cytuj
  IP: 185.167.xx4.xx3 
 • :)_gość_gość

  13.02.2019, 22:39

  Brawo tcz, brawo miły pan ????

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx1.xx3 
 • olo_gość

  21.04.2019, 08:15

  A moze była to szlachetna paczka a w niej szynka, masło i inne rarytasy. Wpuszczajcie kurierów bo nigdy nic nie wiadomo

  Odpowiedz
  IP: 5.172.xx5.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.