Festyn charytatywny dla Tomasza Pawłowskiego za nami

Festyn w Szpęgawie (fot. mat. prasowe)
Tczew - Festyn charytatywny dla Tomasza Pawłowskiego za nami

zobacz galerię zdjęć: 7
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
3 maja 2018 w świetlicy w Szpęgawie odbył się festyn charytatywny dla mojego męża Tomasza Pawłowskiego. Głównym organizatorem był grupa młodzieży z Zespołu szkół katolickich w Tczewie, a także przy udziale sołectwa w Szpęgawie.

Ugrupowanie młodzieży jest pod nazwa Young Heroes. Szczególne tez podziękowania dla p. Jadwigi Gajewskiej-sołtys. Podczas trwajacego prawie 5 godzin festynu mogliśmy obejrzeć występy ilozjonisty p. Jonasza, posłuchać spiewających Laurę, Szymona i Julkę, Marysię, Julianne i Zuzannę-zespół The Only Reason, a także Jakuba.

Atrakcjami tez było; przyjazd strażaków dwoma samochodami, motocykliści na chopperach. Było również przeciąganie liny,bieg ulicami Szpegawy ,mecz piłki nożnej. Także były przygotowane różne posiłki- oczywiście od DARCZYŃCÓW : grochówka( od pana Rezmera), pieczone kiełbaski, chleb z smalcem i ogórkiem, ciasta różnego rodzaju, kawa, wata cukrowa dla dzieci.

Był prowadzony program artystyczny również przez młodzież Young Heroes : występy taneczne Zuzia i Jaś, Antoś(mój syn tańczył dla taty Tomka) i Karolinka.
To wszystko żeby zorganizować, trzeba było dużo osób- SZCZEGÓLNE PODZIEKOWWANIA DLA TYCH KTÓRZY NIE SA WYMIENIENI A PRACOWALI PRZY TYM FESTYNIE.
Pani Sołtys Jadwiga jest kobietą dla której nie ma żadnych problemów, ona nad wszystkim tam na miejscu trzymała pieczę! za co bardzo dziękuję. Sprzęt nagłaśniajacy był przywieziony od proboszcza z Lubiszewa, za co tez bardzo dziękuję.
Dziękuję Wszystkim którzy przyjechali, którzy nas wspierają finansowo , zebraliśmy 10.117, 00 zł. BARDZO DZIĘKUJEMY,
pieniązki idą na fundację, na lek dla mojego męża.
Myśle ,że wszystkim się podobało ,

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA MŁODZIEŻY -ORGANIZATORÓW " YOUNG HEROES"

DZIEKUJĘ WAM KOCHANA MŁODZIEŻY

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA