Ad vocem - TCZ.PL PIĄTEK, 29.04.2022, 09:49191567

(fot. tcz.pl)
Tczew - Ad vocem - TCZ.PL PIĄTEK, 29.04.2022, 09:49191567
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
W nawiązaniu do artykułu z dnia 29 kwietnia 2022 roku.

Nawiasem mówiąc, artykuł ukazał sie pół godziny przed głosowaniem, nad odwołaniem mnie z przewodniczącego komisji (czyżby przeczucie?), przesyłam zawiadomienie Wojewody Pomorskiego.

Pozdrawiam.
Zbigniew Wojszko.

Od redakcji:

Przypomnijmy, zmiany w składzie komisji Rady Gminy Tczew przegłosowano na sesji 29 kwietnia. Zgodnie z jej treścią Zbigniew Wojszko (Uczciwa Gmina) został odwołany z funkcji przewodniczącego Komisji Polityki Społeczno-Oświatowej i Rolnictwa Rady Gminy Tczew. Nowym przewodniczącym wspomnianej komisji będzie Zbigniew Braun (PnP). Wcześniej 10 radnych podpisało się pod wnioskiem za odwołanie Zbigniewa Wojszko z funkcji. Radni na sesji zarzucali byłemu przewodniczącemu między innymi paraliżowanie pracy komisji oraz brak współpracy z radnymi, czego wynikiem było odejście dwóch członków na początku br. (komisja liczyła do chwili sesji tylko trzech członków, a statutowa liczba wynosi cztery).

Teraz wojewoda wszczął postępowanie o stwierdzeniu nieważności przyjętej przez gminę uchwały.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • -1

  Nom_gość

  08.06.2022, 10:44

  0jakby tak prześwietlić tą całą radę i urząd razem z tcz to mogłoby być nieźle

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx5.xx9 
 • +9

  EkO_gość

  08.06.2022, 11:34

  I co w związku z tym???

  Odpowiedz
  IP: 82.160.xx7.xx5 
 • -2

  gość z boku_gość_gość_gość_goś_gość

  08.06.2022, 16:29

  gmina

  Uważam że całej sprawie nadano niepotrzebnie zbyt duży rozgłos ( chyba komuś na tym zależało aby w Radzie Gminy powstał duży podział ) Mam nadzieję że szanowna Rada nie będzie dalej brnęła w ten konflikt , kiedy jeszcze do końca, do zdrowia nie powrócił wójt Augustyniak. Złe moce ( radni doskonale orientują się jakie ) brną dalej z niektórymi radnymi do dalszych konfliktów które niczemu i nikomu poza pewną grupą radnych nie służą. Także planowane zmiany o których głośno są niewskazane My MIESZKAŃCY mamy nadzieję że radni ( nawet ci o niespełnionych ambicjach , bo nie zasługują na te stanowiska o które zabiegają) w końcu odpuszczą i zajmą się pełnieniem swojej służby z pożytkiem dla nas _MIESZKAŃCÓW GMINY TCZEW. Mamy nadzieję że ,, nocna zmiana " się nie powiedzie.

  Odpowiedz
  IP: 79.188.xx3.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.