"PoWisłuj z ZSBiO"


wydarzyło się
21
06.2017 10
Środa
Tczew - "PoWisłuj z ZSBiO"

zobacz galerię zdjęć: 3
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Społeczność Zespołu Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie zorganizowała z okazji pierwszego dnia lata obchody "Roku Wisły" właśnie bezpośrednio nad rzeką.

Z tej okazji uczniowie i nauczyciele ubrani na niebiesko przeszli spacerem wzdłuż Wisły, by na bulwarze usiąść na trawie i zjeść zdrowe drugie śniadanie , obejrzeć krótki pokaz mody i fryzur.
Pokaz został przygotowany przez uczniów z technikum usług fryzjerskich w ramach innowacji pedagogicznej ?kreowanie wizerunku?. Uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali pokaz fryzur i kreacji w stylu ?Eko? nawiązujący do ochrony ekosystemu rzeki Wisły. Pokaz stylizacji w plenerze, na tle Mostu Tczewskiego uświadomił wszystkim uczniom możliwości pracy twórczej i był inspiracją do następnych działań. Dzisiejsze wydarzenie zostanie wykorzystane jako promocja naszego miasta w programie Erasmus+, który szkoła będzie realizowała od 1 września 2017 roku oraz ogólnopolskich obchodów Roku Wisły.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  adi_gość

  23.06.2017, 12:43

  a gdzie był pan Wiórek - specjalista do spraw Wisły, czy ten pan coś robi poza braniem pieniędzy?

  Odpowiedz
  IP: 193.200.xx1.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.