Ile właściwie kosztuje nas przejazd Meteorem?!

Karta Miejska (fot. tcz.pl)
Tczew - Ile właściwie kosztuje nas przejazd Meteorem?!
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Witam Serdecznie! Jestem (niestety) stałą użytkowniczką tczewskiej komunikacji miejskiej. W Wielu miastach Polski jest ona chwalona, doceniana i stoi na niezłym poziomie. W naszym, pięknym Tczewie niestety ludzie mają jak najgorsze zdanie o niej i ja również znajduję się w gronie osób, które niewiele dobrego mogą o niej powiedzieć.

Wielokrotnie pojawiały się artykuły na tej stornie odnośnie funkcjonowania Meteora w Tczewie. Ja też się do tego przyłożę... Tym razem nie chodzi o spóźnienia czy drzwi, ale kasowanie za przejazd! Codziennie dojeżdżam do pracy "czwórką" do jednego z tczewskich sklepów. Wsiadam na dworcu i wysiadam koło Kauflandu. Jadę JEDEN przystanek, a najczęściej z karty pobiera mi za cały przejazd! Jak to jest? Dziwne również jest to, że na wysokości pasów koło Shella na wyświetlaczu pojawia się napis Wojska Polskiego, Basen. Jak to? Co jest z tymi urządzeniami. Widziałam wielokrotnie jak ludzie na tym portalu pisali w komentarzach o tym problemie, ale dlaczego nie wyciąga się z tego wniosków? Przecież to ewidentne żerowanie na pasażerach!!!

Może nareszcie miasto jako organizator przewozów wypowie się w tej sprawie???

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (11)
dodaj komentarz

 • +5

  młody_gość

  18.04.2018, 14:54

  Koszty

  Ja bardzo często wsiadam na przystanku na przeciwko Mc Donalda i wysiadam przystanek dalej. Jadąc linią nr 3 i wsiadając na wcześniej wspomnianym przystanku na kasowniku wyświetla się następny przystanek czyli zamiast płacić 14 gr płacę 84. I gdzie tu sprawiedliwość!

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx1 
 • +13

  Mieszkaniec_gość

  18.04.2018, 16:08

  Będzie w listopadzie gdy zagłosuje w wyborach samorządowych przeciwko obecnej władzy...

  Cytuj
  IP: 84.38.xx8.xx5 
 • -11

  heh_gość

  19.04.2018, 06:21

  jjj

  Tczewskim malkontentom nic nigdy nie pasuje i choćby nie wiem jaki przewoźnik przyszedł to nie będzie Wam pasować. Z tego co wiem to system biletowy jest wymysłem miasta i do władz trzeba tu mieć pretensje.

  Odpowiedz
  IP: 37.248.xx3.xx9 
 • +5

  EkO_gość

  19.04.2018, 07:01

  Autobusy są Meteora

  To ta firma powinna zwrócić na to uwagę. Tylko im w to graj co jest, bo parę groszy więcej wpada. A władze miasta to powinny się wstydzić. Będziemy pamiętać przy urnach wyborczych, kto nam zgotował takiego "PRZEWOŹNIKA". Będziemy pamiętać również KTO zlikwidował dobrze przyjmowane bilety miesięczne, a w ich miejsce wprowadził durne karty miejskie!!! Panie prezydencie Pobłocki, gdyby miał pan odwagę, to zaproponowałby pan przejazdy za darmo na finiszu swojej kadencji. Meteor to kompromitacja i dobrze pan o tym wie!

  Cytuj
  IP: 94.40.xx2.xx0 
 • +19

  Jędrek_gość

  19.04.2018, 08:07

  kiedyś to było...

  Kiedyś to było lepiej... Za czasów Veolii.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx9.xx3 
 • +10

  Tczewianin_gość

  19.04.2018, 08:38

  Meteor a Pobłocki

  Jakby miał nasz "Prezydent" trochę pokory to powinien nie startować w kolejnych wyborach. To dzięki jego aprobatom mamy to co mamy, czyli nic nie mamy...

  Odpowiedz
  IP: 91.224.xx9.xx2 
 • -6

  gość_gość_gość

  19.04.2018, 16:12

  znowu art sponsorowany

  ostatnio na parkingu przy netto mikrobusy jednego z przewozników zrobiły sobie skrót do przejazdu na dworzec nie zważając na to ,że stwarzają zagrozenie dla ludzi.Jakos nikt nie pisze o tym.Co do zliczania krótszych przejazdów w meteorze wszystko działa.Wiec po co wy tak kłamiecie ludzie?nudzi sie wam ? a rekalmacji i odczytu z karty to sie nie da zrobic trzeba hejtować ?

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx3 
 • glup_gość

  20.04.2018, 18:09

  a nie bo nie działa

  Nie działa,bo często przeskakuje przystanek,zwłaszcza podczas stania w korku,bo przystanki liczone są chyba godzinowo nie z pozycji gps.

  Cytuj
  IP: 78.88.xx5.xx9 
 • +1

  kierowca zwyrol _gość

  23.04.2018, 15:47

  proszę czekać

  postaram się to wytłumaczyć niestety pośpiech w tym przypadku nie jest zalecany zapłaci pani kwotę za jeden przystanek jak pani nie będzie wyrywna całe zamieszanie spowodowane jest remontem ulicy Gdańskiej autobusy nr 3 i 4 muszą do kauflandu jechać objazdem przez Wojska Polskiego a na tych kursach po przejechaniu objazdu po MACU jest WP a system to tylko komputer który nie rozpoznaje czy jedziemy na Suche czy do Czyż i przy Shell-u jest logowanie się systemu jakbyśmy przejechali całe suche i mamy 10 minut przyspieszenia a dopiero jedziemy do kauflandu należy czekać aż autobus znajdzie się w wnęce przystankowej przy kauflandzie i system zaskoczy tak jak powinno to być wtedy nie powinna pani zapłacić nic więcej nie dotyczy to kursów 17 i 12 bo nie mają one w swoim przejeździe przystanku Wojska Polskiego przy kauflandzie najczęściej autobusy i tak muszą odczekać na wyrównanie czasu może w szczycie jest inaczej nie usprawiedliwiam nikogo przewoźnika władze z ZUK to oni nadzorują komunikacje kto powinien o tym informować za chwile rusza następny etap przebudowy ul Gdańskiej i nie wiadomo jak będzie realizowana trasa wszelakich kursów gzie jeszcze zeszłoroczna realizacja nie została dokończona a zabawy to nie koniec bo i następny rok zapowiada się wesoło bo zostanie 3 etap Sobieskiego parę minut będę na tym portalu gdzie trwa walka grubych z chudymi co mnie wcale nie cieszy bo zamiast być razem dzielimy się coraz bardziej

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx5 
 • +2

  gość_gość

  24.04.2018, 08:17

  Jakie wyrównanie czasu? Przecież wy się często w ogóle na przystankach nie zatrzymujecie.

  Cytuj
  IP: 109.197.xx3.xx9 

  tczew21_gość

  17.05.2018, 22:30

  Obiektywnie patrząc

  Jak widać nie wszyscy Kierowcy mają "wylane" na pasażerów. Pan powyżej napisał naprawdę spore wyjaśnienie problemu. Z mojej strony ogromny szacunek. Pierwszy raz od bardzo dawno ktoś z tej firmy załapał plusa zamiast ciągłe wtopy. Oby tak dalej ! Pozdrawiam

  Cytuj
  IP: 83.20.xx4.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA