Braki w wyposażeniu w środki dezynfekcji

Dezynfekcja (fot. tcz.pl)
Tczew - Braki w wyposażeniu w środki dezynfekcji
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
W kraju mówi się o dezynfekcji ,czystości A w galerii tego nie ma ostatnim razem jak byłem to brakuje najpotrzebniejszych środków higieny.

Brak płynu do rąk, brak papieru toaletowego w toalecie ,brak mydła nie działająca suszarka do rąk .teraz jak jest w galerii mało klientów to ktoś nie może o takie rzeczy zapewnić to co dopiero będzie jak nie długo będą galerie otwarte

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +3

  Gość_gość

  26.11.2020, 15:50

  Serio tutaj??? Jak byłeś w galerii, to trzeba było tam zgłosić

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx4.xx1 
 • +2

  Aaa_gość_gość

  27.11.2020, 07:00

  Kolejny

  Kolejny który ma czas wylewać żale w necie, ale jak w galerii był nie miał czasu podejść do obsługi obiektu żeby zwrócić im uwagę.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx1.xx7 
 • +1

  kika_gość_gość

  08.12.2020, 09:00

  Obsługa galerii na słowne uwagi nie reaguje te komentarze też oleje.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx3.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.