To rozwiązanie ułatwiłoby życie wielu osobom

Odwodnienie (fot. czytelnik)
To rozwiązanie ułatwiłoby życie wielu osobom

zobacz galerię zdjęć: 1
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Być może zainteresuje Państwa temat, którego poruszenie, a później rozwiązanie go przez władze miasta ułatwiłby życie wielu osobom spacerujących wózkami dla niepełnosprawnych jak i wózkami z dziećmi.

Mianowicie chodzi o odprowadzenia deszczówki na ulicy Sobieskiego i Wojska polskiego. W chodnikach na tych ulicach (nie wiem czy owy problem występuje również na innych) są odprowadzenia wody z rynny w postaci koryta, co znacznie utrudnia poruszanie się osób na i w wózkach. Jest ich tak sporo, że co chwilę trzeba zwalniać by komfortowo przejechać po chodniku. Rozwiązaniem mogłyby być np metalowe kratki tak jak jest to stosowane w innych miastach. Jestem pewna, że zarówno rodzice jeżdżący wózkami z dziećmi, jak i osoby niepełnosprawne byłyby bardzo wdzięczne za to, że ktoś o nich pomyślał i działa w ich sprawie.

W załącznikach wysłałam Państwu przykładowe zdjęcia z internetu o co dokładnie mi chodzi.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • qq_gość

  20.03.2023, 20:45

  metalowe kratki? toć to zaraz nogi dostanie i bedzie na metalzbycie :D

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx9 
 • Karolina _gość

  20.03.2023, 21:52

  Racja mają jakiś problem aby chociaż zrobić metalowe kratki ... napewno to nie kosztuje tyle co wykonanie części ścieżki rowerowej... dlaczego nie myślicie o osobach które właśnie poruszają się o wózkach inwalidzkich i o osobach pchających wózki... Napewno takich ulic z brakiem kratek jest więcej ale tam to ewenement normalnie....

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx8 
 • Tczewianin_gość

  20.03.2023, 21:58

  Popieram autorkę

  Spacer z wózkiem tymi ulicami to tragedia.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx9 
 • klepisko =ściernisko_gość

  21.03.2023, 04:45

  paniusia z okienka

  Zawsze można wrócić do średniowiecza i wszędzie mieć uklepaną ziemię lub bruk....masz problem , siedź w domu

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx9.xx3 
 • Wincyj_gość

  23.03.2023, 08:24

  Więcej problemów niż pożytku. Z czasem w korycie będą zbierać się liście i inne śmieci co będzie powodowało kałuże bezpośrednio na chodnikach.

  Odpowiedz
  IP: 46.171.xx7.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.