Gdańska. Organizacja ruchu

Ulica Gdańska (fot. Tcz.pl)
Tczew - Gdańska. Organizacja ruchu
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Dziwi mnie fakt zamknięcia drogi bez prawidłowego oznakowania jak i umożliwienia przejazdy koło Cmentarz na Nowy Mieście.

Należałoby wstawić światła, a nie zamykać przejazd wstawiając zakaz wjazdu, którego pilnuje Policja?? Nie wiem kto wydał taką zgodę, gdzie mapki objazdu.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +20

  Kerowca_bombowca _gość

  26.06.2017, 16:36

  Oznakowanie

  Objazd jest dobrze oznakowany. Mapy objazdu są w kilku miejscach w mieście,dokładnie wszytsko narysowane. Ale tak to jest jak się nie patrzy na znaki,oznakowanie jest dobre a światła nic lepszego by nie dały. A co do policji....to dobrze, że tam stoją, bo niektórzy to chyba nie wiedzą albo nie rozumieją znaku ZAKAZ WJAZDU. Jadą pod prąd i jeszcze pretensje do kierowców jadących prawidłowo.

  Odpowiedz
  IP: 95.160.xx0.xx2 
 • +7

  AntyPobło_gość

  26.06.2017, 19:52

  Nie wierzę..

  Nie wierzę.. W serwisie tcz.pl już dawno było objaśnione jakie będą objazdy, jak zmienią trasy autobusy, a nawet opisane jak będzie wyglądała ulica po przebudowie. Po mieście rozstawione są znaki wyznaczonego objazdu, ale oczywiście Zbulwersowany Kierowca zajrzał na stronę tylko żeby się pożalić.. Głupotą

  Odpowiedz
  IP: 158.116.xx5.xx1 
 • +9

  stan47.emeryt_gość

  26.06.2017, 20:40

  Bardzo dodre oznakowanie, ale niektórzy tzw "niedzielni" kierowcy albo nie widzą znaków, albo nie wiedzą co one oznaczają.

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx8.xx5 
 • +7

  driver_gość

  26.06.2017, 21:06

  Nie patrza

  Kierowcy nie patrzą na znaki. Osobiście nie widziałem patrolów pilnujących znaki ale nagminnie łamiących przepisy kierowców. Sadowa pod prąd, Gdańska pod prąd. Zastanawia mnie tylko kto planujący objazd kazał przerzucić ruch na ulicę Wojska Polskiego. Bez objazdów tam korki sięgały ostatnio Mc Donalda a co będzie teraz. Pozdrawiam jeżdżących pod prąd i do zobaczenia przy kolizji, idealny moment na małe stłuczki

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx1.xx4 
 • +5

  efvb_gość

  28.06.2017, 10:24

  przydaloby sie wydluzyc zielone na skrzyzowaniu kolo galerii dla wyjezdzajacych z dworca, po poludniu tam to masakra.

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx6.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA