Tczew sprzeciwia się rosyjskiej agresji na Ukrainę!

Tczew - Tczew sprzeciwia się rosyjskiej agresji na Ukrainę!
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Na stronie fejsbukowej Tczewscy Patrioci pojawiło się zdjęcie takiego oto transparentu, który ma być symbolicznym gestem solidarności z walczącym narodem ukraińskim. Brawo! To godne pochwały!

Relacje polsko-ukraińskie nie są łatwe. Dzielą nasze narody przykre wydarzenia. Zapewne jeszcze przez lata nie będziemy umieć zamknąć pewnych etapów historii. Nie zmienia to jednak faktu, że w tak przerażającym momencie dziejowym dla narodu ukraińskiego, jakim jest, niczym niesprowokowana agresja putinowskiej Rosji, sprawia, że budzi się w nas współczucie i inne kwestie schodzą na plan dalszy. Jak może być inaczej, gdy tam umierają kobiety, dzieci i żołnierze, którzy jeszcze kilka dni temu mieli plany, marzenia i żyli normalnie?

Tak, dzisiaj wszyscy powinniśmy wspierać Ukrainę! Również duchem!
Pamiętajmy, że to, co dzieje się na Ukrainie, za jakiś czas może być Polską rzeczywistością. Satrapa Putin ma większe apetyty niż Ukraina.

Walcz Ukraino! Nie poddawaj się! Walczycie o słuszną sprawę! Walczycie o prawo do bycia wolnymi ludźmi!

Niech Pan Bóg ma Was w Swojej opiece.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +5

  Kinjo _gość

  26.02.2022, 22:29

  Szubienica Dla Putina

  Módlmy się za Ukrainę. By oddalić w czasie inwazję Ruskich na Polskę, Ukraińcy muszą wybić jak najwięcej żołnierzy Putina. Nie oszukujmy się - dni pokoju się skończyły.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx4.xx2 
 • +6

  POLAK_gość

  27.02.2022, 10:40

  W RAMACH WSPARCIA UKRAINY ZDEMONTOWAĆ RUSKI POMNIK I ODESŁAĆ DO WŁAŚCICIELI !!!!! WON Z POLSKI !!!!!_____

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx1.xx7 
 • Dikembe_Mutombo_gość_gość

  28.02.2022, 09:14

  ?y???, ??? ?? ???!

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx6.xx0 
 • +5

  Dikembe_Mutombo_gość_gość

  28.02.2022, 09:19

  Chciałem coś napisać cyrylicą, ale tcz.pl nie czai bazy. Tak czy inaczej: Putin, idi na ch***! a FIFA to stara k***!!!

  Cytuj
  IP: 78.31.xx6.xx0 
 • +1

  alicja _gość_gość

  04.03.2022, 11:52

  pomnik

  przeciez to groby

  Odpowiedz
  IP: 79.186.xx2.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.